Ranking 2008

Artyści Ranking 2008 Galerie
komercyjne
Galerie
niekomercyjne
L.p. O artyście Nazwisko Imię Miejsce Punktacja Notowania Punktacja Notowania Punktacja Notowania
1 Bujnowski Rafał 1 31 7 17 4 14 3
2 Bańda Basia 2 26 8 12 4 14 4
3 Simon Jan 3 22 6 3 1 19 5
4 Bąkowski Wojciech 3 22 5 9 2 13 3
5 Leto Norman 4 21 8 15 6 6 2
6 Brzeski Olaf 5 20 5 10 3 10 2
7 Kuśmirowski Robert 5 20 5 10 2 10 3
8 Maciejowski Marcin 6 19 4 14 3 5 1
9 Grzeszykowska Aneta 6 19 5 14 3 5 2
10 Matecki Przemysław 6 19 7 15 5 4 2
11 Radziszewski Karol 7 16 4 3 1 13 3
12 Szlaga Radek 8 15 5 12 4 3 1
13 Huculak Łukasz 9 14 3 9 2 5 1
14 Wasilewski Andrzej 10 13 4 0 0 13 4
15 Sandomierz Agnieszka 10 13 4 7 2 6 2
16 Sztuka Jacek 10 13 3 4 1 9 2
17 Twożywo Grupa artystyczna 10 13 3 13 3 0 0
18 Bogacka Agata 10 13 4 9 3 4 1
19 Mioduszewski Jan 11 12 4 2 1 10 3
20 Gilewicz Wojciech 11 12 4 5 1 7 3
21 Ska Aleksandra 11 12 4 6 2 6 2
22 Mróz Tomasz 12 11 3 9 2 2 1
23 Budny Michał 12 11 3 7 2 4 1
24 Czerepok Hubert 13 10 2 0 0 10 2
25 Sędzia Główny Grupa artystyczna 13 10 3 0 0 10 3
26 Jastrzębska Małgorzata 13 10 2 10 2 0 0
27 Polisiewicz Aleksandra 14 9 2 0 0 9 2
28 Reinert Anna 14 9 2 4 1 5 1
29 Kowalski Tomasz 14 9 5 8 4 1 1
30 Jeschke Jarosław 14 9 3 7 2 2 1
31 Konik Anna 14 9 2 9 2 0 0
32 Ejsmond-Ślusarczyk Marek 15 8 2 4 1 4 1
33 Doroszuk Wojciech 15 8 3 4 1 4 2
34 Szwed Monika 15 8 2 8 2 0 0
35 Partyka Tomasz 15 8 2 5 1 3 1
36 Durski Teodor 15 8 2 8 2 0 0
37 Wachowski Piotr 15 8 2 3 1 5 1
38 Rahim Blak Grupa artystyczna 16 7 2 2 1 5 1
39 Waras Mariusz 16 7 2 0 0 7 2
40 Alicja Karska - Aleksanra Went Grupa artystyczna 16 7 2 3 1 4 1
41 Jakubowicz Rafał 16 7 2 0 0 7 2
42 Rogalski Zbigniew 16 7 3 7 3 0 0
43 Kawiorska Marta 17 6 2 6 2 0 0
44 Ziółkowski Julian Jakub 17 6 2 3 1 3 1
45 Wysocki Piotr 17 6 3 0 0 6 3
46 Pawela Laura 17 6 3 2 1 4 2
47 Jastrubczak Łukasz 17 6 3 1 1 5 2
48 Pawszak Sławek 17 6 2 4 1 2 1
49 Groszek Agata 17 6 2 5 1 1 1
50 Markul Angelika 17 6 2 2 1 4 1
51 Jałowiński Dominik 17 6 2 6 2 0 0
52 Kuskowski Kamil 17 6 2 2 1 4 1
53 Zdunek Karolina 17 6 2 0 0 6 2
54 Zieliński Krzysztof 17 6 3 5 2 1 1
55 Fiedler Diana 17 6 2 4 1 2 1
56 Jaszczyk Paula 17 6 2 6 2 0 0
57 Novak-Zempliński Maksymilian 18 5 1 5 1 0 0
58 Kowalik Marcin 18 5 1 5 1 0 0
59 Starowieyski Antoni 18 5 1 5 1 0 0
60 Książek Paweł 18 5 2 0 0 5 2
61 Żugaj Paweł 18 5 1 0 0 5 1
62 Wojciech Kubiak - Lidka Krawczyk Grupa artystyczna 18 5 1 0 0 5 1
63 Agatowska Agata 18 5 2 3 1 2 1
64 Tycz Viola 18 5 1 5 1 0 0
65 Hańderek Grzegorz 18 5 1 5 1 0 0
66 Szplit Magda 18 5 1 0 0 5 1
67 Burska Bogna 18 5 2 1 1 4 1
68 Tracewska Matylda 18 5 1 5 1 0 0
69 Radziewicz Tomasz 18 5 1 5 1 0 0
70 Cichoń Monika 18 5 1 5 1 0 0
71 Berendt Filip 18 5 1 0 0 5 1
72 Popowicz Anna 18 5 1 0 0 5 1
73 Borcz Rafał 18 5 1 0 0 5 1
74 Chamczyk Izabela 18 5 1 5 1 0 0
75 Tarasewicz Iza 18 5 2 0 0 5 2
76 Karpowicz Katarzyna 18 5 1 5 1 0 0
77 Nieznalska Dorota 18 5 1 5 1 0 0
78 Dąbrowski Jakub 18 5 1 0 0 5 1
79 Molska Anna 18 5 2 0 0 5 2
80 Szeszycka Katarzyna 18 5 1 5 1 0 0
81 Jaklewicz Karolina 18 5 2 5 2 0 0
82 Wajda Antoni 18 5 1 0 0 5 1
83 Adamek Jakub 18 5 1 5 1 0 0
84 Hugo-Bader Marcin 18 5 1 0 0 5 1
85 Ryszka Aleksander 18 5 1 5 1 0 0
86 Radziejewski Marcin 18 5 1 5 1 0 0
87 Waliszewska Aleksandra 18 5 1 5 1 0 0
88 Szprynger Anna 18 5 1 0 0 5 1
89 Ruta Dominika 18 5 1 5 1 0 0
90 Dunal Paweł 18 5 1 5 1 0 0
91 Kieliszczyk Agnieszka 18 5 2 5 2 0 0
92 Ślusarski Bartosz 18 5 1 0 0 5 1
93 Orlikowska Anna 18 5 2 5 2 0 0
94 Słomkowski Jakub 18 5 1 5 1 0 0
95 Markiewicz Małgorzata 19 4 1 4 1 0 0
96 Axelrad Ewa 19 4 3 4 3 0 0
97 Balcerzak Jan 19 4 1 4 1 0 0
98 Wielek-Mandrela Małgorzata 19 4 1 4 1 0 0
99 Forowicz Roch 19 4 1 0 0 4 1
100 Lipowska Marta 19 4 1 0 0 4 1
101 Solorz Monika 19 4 1 4 1 0 0
102 Tytko Barbara 19 4 1 4 1 0 0
103 Gonciarz Jacek 19 4 1 0 0 4 1
104 Dwurnik Pola 19 4 1 4 1 0 0
105 Smalej Grażyna 19 4 1 0 0 4 1
106 Graboś Anita 19 4 1 4 1 0 0
107 Waligórska Anna 19 4 1 4 1 0 0
108 Cieślak Aleksandra 19 4 1 4 1 0 0
109 Solańska Paula 19 4 1 0 0 4 1
110 Okrasko Anna 19 4 2 4 2 0 0
111 Borowski Tymek 19 4 1 4 1 0 0
112 Kowynia Dominika 19 4 1 4 1 0 0
113 Dzierż Edyta 19 4 1 0 0 4 1
114 Kiesner Maria 19 4 1 4 1 0 0
115 Kosiec Małgorzata 19 4 1 4 1 0 0
116 Dąbrowski Mateusz 19 4 1 4 1 0 0
117 Gębczak-Janas Barbara 19 4 1 4 1 0 0
118 Kozłowski Maciej 19 4 3 1 1 3 2
119 Kopcewicz Tomasz 19 4 1 4 1 0 0
120 Ciężki Jakub 19 4 1 0 0 4 1
121 Białas Marcin 19 4 1 4 1 0 0
122 Frydrych Michał 19 4 1 4 1 0 0
123 Dobiszewski Tomasz 19 4 1 0 0 4 1
124 Wollny Zorka 19 4 1 0 0 4 1
125 Wilk Rafał 19 4 1 4 1 0 0
126 Poliński Mikołaj 19 4 2 4 2 0 0
127 Krysta Daniel 19 4 1 4 1 0 0
128 Dziaczkowski Jan 19 4 1 4 1 0 0
129 Sieciarz Marta 20 3 1 3 1 0 0
130 Porczak Katarzyna 20 3 1 3 1 0 0
131 Polska Agnieszka 20 3 1 3 1 0 0
132 Jaksender Agata 20 3 1 3 1 0 0
133 Przybyła Anna 20 3 1 3 1 0 0
134 Breguła Karolina 20 3 1 3 1 0 0
135 Grabowski Artur Daniel 20 3 1 3 1 0 0
136 Michalak Jan 20 3 1 0 0 3 1
137 Tobis Andrzej 20 3 1 3 1 0 0
138 Pałys Joanna 20 3 1 3 1 0 0
139 Rebelka Jakub 20 3 1 0 0 3 1
140 Urbanek Piotr 20 3 1 0 0 3 1
141 Zasępa Marta 20 3 1 3 1 0 0
142 Kowzan Paweł 20 3 1 0 0 3 1
143 Junosza-Szaniawska Julia 20 3 1 3 1 0 0
144 Zamojski Honza 20 3 2 1 1 2 1
145 Gewartowska Agnieszka 20 3 1 3 1 0 0
146 Omulecki Igor 20 3 1 0 0 3 1
147 Nowakowski Arkadiusz 20 3 1 3 1 0 0
148 Czartoryski Konstanty 20 3 2 3 2 0 0
149 Śliwińśki Paweł 20 3 1 3 1 0 0
150 Kozera Aleksander 20 3 1 3 1 0 0
151 Martynkien Katarzyna 20 3 1 0 0 3 1
152 Szwabe Piotr 20 3 1 3 1 0 0
153 Fijałkowska Katarzyna 20 3 1 3 1 0 0
154 Pytel Rafał 20 3 1 3 1 0 0
155 Polak Joanna 20 3 1 0 0 3 1
156 Smoleński Konrad 20 3 1 3 1 0 0
157 Nowak Rafał 20 3 1 3 1 0 0
158 Malewski Artur 20 3 1 0 0 3 1
159 Skrzypiec Joanna 20 3 1 0 0 3 1
160 Ołowska Paulina 20 3 1 0 0 3 1
161 Dawidek-Grylicka Małgorzata 20 3 1 3 1 0 0
162 Banaś Katarzyna 20 3 1 3 1 0 0
163 Mokrzycka Olga 20 3 1 3 1 0 0
164 Żółtaszek Martyna 21 2 1 2 1 0 0
165 Sadowski Mateusz 21 2 1 2 1 0 0
166 Paruch Stefan 21 2 1 0 0 2 1
167 Turska-Hanusa Marta 21 2 1 2 1 0 0
168 Jaksender Jarosław 21 2 1 2 1 0 0
169 Materka Bartek 21 2 1 0 0 2 1
170 Prytek Katarzyna 21 2 1 0 0 2 1
171 Sobota Adam 21 2 1 2 1 0 0
172 Łukaszczyk Tomasz 21 2 1 0 0 2 1
173 Heyda Stanisław 21 2 1 2 1 0 0
174 Czaplicki Krystian 21 2 1 0 0 2 1
175 Stępniak Małgorzata 21 2 1 2 1 0 0
176 Skwarcan Ignacy 21 2 1 0 0 2 1
177 Małysa Ewelina 21 2 1 2 1 0 0
178 Zygmunt Marek 21 2 1 0 0 2 1
179 Nowak Kinga 21 2 1 0 0 2 1
180 Ostoya Anna 21 2 1 0 0 2 1
181 Tarkawian Mariusz 21 2 2 1 1 1 1
182 Pustoła Konrad 21 2 2 2 2 0 0
183 Castellini-Jędrysik Katarzyna 21 2 1 2 1 0 0
184 Gogół Magdalena 21 2 1 2 1 0 0
185 Łuczyna Małgorzata 21 2 1 0 0 2 1
186 Wnęk Grzegorz 21 2 1 2 1 0 0
187 Walczuk Ewa 21 2 1 0 0 2 1
188 Paluszkiewicz Julita 21 2 1 2 1 0 0
189 Dukaczewska Magdalena 21 2 1 2 1 0 0
190 Urban Aleksandra 21 2 1 2 1 0 0
191 Stępień Jakub 21 2 1 0 0 2 1
192 Pietrek Tomasz 21 2 1 0 0 2 1
193 Kochanek-Zbroja Marta 21 2 1 2 1 0 0
194 Kiełbowicz Bartek 22 1 1 1 1 0 0
195 Zborowska Julia 22 1 1 1 1 0 0
196 Zielińska Renata 22 1 1 0 0 1 1
197 Malinowska Julita 22 1 1 0 0 1 1
198 Bartak-Lisikiewicz Agnieszka 22 1 1 1 1 0 0
199 Kowalska Karolina 22 1 1 0 0 1 1
200 Dąbrowska-Picewicz Monika 22 1 1 1 1 0 0
201 Wojcieszek Radosław 22 1 1 0 0 1 1
202 Skiba Piotr 22 1 1 0 0 1 1
203 Musialik Agnieszka 22 1 1 1 1 0 0
204 Bąkowski Piotr 22 1 1 1 1 0 0
205 Kaczmarska Anna Maria 22 1 1 0 0 1 1
206 Szpener Monika 22 1 1 0 0 1 1
207 Stańczak Kamil 22 1 1 0 0 1 1
208 Zawadzka Monika 22 1 1 1 1 0 0
209 Kossakowski Piotr 22 1 1 1 1 0 0
210 Rejdych Agnieszka 22 1 1 0 0 1 1
211 Szczęśniak Szymon 22 1 1 1 1 0 0
212 Nowak Marzena 22 1 1 0 0 1 1
213 Dyndo Wiktor 22 1 1 1 1 0 0
214 Przybylski Igor 22 1 1 1 1 0 0
215 Ilczyszyn Hanna 22 1 1 0 0 1 1
216 Grospierre Mikołaj 22 1 1 0 0 1 1
217 Starska Magdalena 22 1 1 1 1 0 0
218 Adamczyk Justna 23 0 0 0 0 0 0
219 Astaszow Agnieszka 23 0 0 0 0 0 0