Ranking 2008

Artyści Ranking 2008 Galerie
komercyjne
Galerie
niekomercyjne
L.p. O artyście Nazwisko Imię Miejsce Punktacja Notowania Punktacja Notowania Punktacja Notowania
1 Sieciarz Marta 20 3 1 3 1 0 0
2 Żółtaszek Martyna 21 2 1 2 1 0 0
3 Markiewicz Małgorzata 19 4 1 4 1 0 0
4 Sadowski Mateusz 21 2 1 2 1 0 0
5 Axelrad Ewa 19 4 3 4 3 0 0
6 Porczak Katarzyna 20 3 1 3 1 0 0
7 Polska Agnieszka 20 3 1 3 1 0 0
8 Turska-Hanusa Marta 21 2 1 2 1 0 0
9 Kiełbowicz Bartek 22 1 1 1 1 0 0
10 Zborowska Julia 22 1 1 1 1 0 0
11 Novak-Zempliński Maksymilian 18 5 1 5 1 0 0
12 Kowalik Marcin 18 5 1 5 1 0 0
13 Balcerzak Jan 19 4 1 4 1 0 0
14 Wielek-Mandrela Małgorzata 19 4 1 4 1 0 0
15 Jaksender Agata 20 3 1 3 1 0 0
16 Przybyła Anna 20 3 1 3 1 0 0
17 Jaksender Jarosław 21 2 1 2 1 0 0
18 Kawiorska Marta 17 6 2 6 2 0 0
19 Starowieyski Antoni 18 5 1 5 1 0 0
20 Breguła Karolina 20 3 1 3 1 0 0
21 Grabowski Artur Daniel 20 3 1 3 1 0 0
22 Tobis Andrzej 20 3 1 3 1 0 0
23 Bartak-Lisikiewicz Agnieszka 22 1 1 1 1 0 0
24 Tycz Viola 18 5 1 5 1 0 0
25 Solorz Monika 19 4 1 4 1 0 0
26 Pałys Joanna 20 3 1 3 1 0 0
27 Hańderek Grzegorz 18 5 1 5 1 0 0
28 Tytko Barbara 19 4 1 4 1 0 0
29 Szwed Monika 15 8 2 8 2 0 0
30 Sobota Adam 21 2 1 2 1 0 0
31 Dąbrowska-Picewicz Monika 22 1 1 1 1 0 0
32 Dwurnik Pola 19 4 1 4 1 0 0
33 Zasępa Marta 20 3 1 3 1 0 0
34 Heyda Stanisław 21 2 1 2 1 0 0
35 Tracewska Matylda 18 5 1 5 1 0 0
36 Graboś Anita 19 4 1 4 1 0 0
37 Junosza-Szaniawska Julia 20 3 1 3 1 0 0
38 Musialik Agnieszka 22 1 1 1 1 0 0
39 Radziewicz Tomasz 18 5 1 5 1 0 0
40 Waligórska Anna 19 4 1 4 1 0 0
41 Gewartowska Agnieszka 20 3 1 3 1 0 0
42 Stępniak Małgorzata 21 2 1 2 1 0 0
43 Bąkowski Piotr 22 1 1 1 1 0 0
44 Cichoń Monika 18 5 1 5 1 0 0
45 Cieślak Aleksandra 19 4 1 4 1 0 0
46 Małysa Ewelina 21 2 1 2 1 0 0
47 Chamczyk Izabela 18 5 1 5 1 0 0
48 Nowakowski Arkadiusz 20 3 1 3 1 0 0
49 Adamczyk Justna 23 0 0 0 0 0 0
50 Astaszow Agnieszka 23 0 0 0 0 0 0
51 Karpowicz Katarzyna 18 5 1 5 1 0 0
52 Nieznalska Dorota 18 5 1 5 1 0 0
53 Pustoła Konrad 21 2 2 2 2 0 0
54 Czartoryski Konstanty 20 3 2 3 2 0 0
55 Jastrzębska Małgorzata 13 10 2 10 2 0 0
56 Castellini-Jędrysik Katarzyna 21 2 1 2 1 0 0
57 Zawadzka Monika 22 1 1 1 1 0 0
58 Szeszycka Katarzyna 18 5 1 5 1 0 0
59 Jaklewicz Karolina 18 5 2 5 2 0 0
60 Gogół Magdalena 21 2 1 2 1 0 0
61 Twożywo Grupa artystyczna 10 13 3 13 3 0 0
62 Okrasko Anna 19 4 2 4 2 0 0
63 Borowski Tymek 19 4 1 4 1 0 0
64 Śliwińśki Paweł 20 3 1 3 1 0 0
65 Jałowiński Dominik 17 6 2 6 2 0 0
66 Adamek Jakub 18 5 1 5 1 0 0
67 Kowynia Dominika 19 4 1 4 1 0 0
68 Kozera Aleksander 20 3 1 3 1 0 0
69 Wnęk Grzegorz 21 2 1 2 1 0 0
70 Kossakowski Piotr 22 1 1 1 1 0 0
71 Kiesner Maria 19 4 1 4 1 0 0
72 Szwabe Piotr 20 3 1 3 1 0 0
73 Paluszkiewicz Julita 21 2 1 2 1 0 0
74 Szczęśniak Szymon 22 1 1 1 1 0 0
75 Ryszka Aleksander 18 5 1 5 1 0 0
76 Radziejewski Marcin 18 5 1 5 1 0 0
77 Kosiec Małgorzata 19 4 1 4 1 0 0
78 Fijałkowska Katarzyna 20 3 1 3 1 0 0
79 Dukaczewska Magdalena 21 2 1 2 1 0 0
80 Dyndo Wiktor 22 1 1 1 1 0 0
81 Durski Teodor 15 8 2 8 2 0 0
82 Dąbrowski Mateusz 19 4 1 4 1 0 0
83 Pytel Rafał 20 3 1 3 1 0 0
84 Waliszewska Aleksandra 18 5 1 5 1 0 0
85 Gębczak-Janas Barbara 19 4 1 4 1 0 0
86 Kopcewicz Tomasz 19 4 1 4 1 0 0
87 Smoleński Konrad 20 3 1 3 1 0 0
88 Urban Aleksandra 21 2 1 2 1 0 0
89 Ruta Dominika 18 5 1 5 1 0 0
90 Białas Marcin 19 4 1 4 1 0 0
91 Nowak Rafał 20 3 1 3 1 0 0
92 Dunal Paweł 18 5 1 5 1 0 0
93 Frydrych Michał 19 4 1 4 1 0 0
94 Kieliszczyk Agnieszka 18 5 2 5 2 0 0
95 Przybylski Igor 22 1 1 1 1 0 0
96 Wilk Rafał 19 4 1 4 1 0 0
97 Kochanek-Zbroja Marta 21 2 1 2 1 0 0
98 Konik Anna 14 9 2 9 2 0 0
99 Dawidek-Grylicka Małgorzata 20 3 1 3 1 0 0
100 Poliński Mikołaj 19 4 2 4 2 0 0
101 Krysta Daniel 19 4 1 4 1 0 0
102 Banaś Katarzyna 20 3 1 3 1 0 0
103 Rogalski Zbigniew 16 7 3 7 3 0 0
104 Starska Magdalena 22 1 1 1 1 0 0
105 Dziaczkowski Jan 19 4 1 4 1 0 0
106 Mokrzycka Olga 20 3 1 3 1 0 0
107 Orlikowska Anna 18 5 2 5 2 0 0
108 Słomkowski Jakub 18 5 1 5 1 0 0
109 Jaszczyk Paula 17 6 2 6 2 0 0
110 Mróz Tomasz 12 11 3 9 2 2 1
111 Ejsmond-Ślusarczyk Marek 15 8 2 4 1 4 1
112 Paruch Stefan 21 2 1 0 0 2 1
113 Rahim Blak Grupa artystyczna 16 7 2 2 1 5 1
114 Maciejowski Marcin 6 19 4 14 3 5 1
115 Ziółkowski Julian Jakub 17 6 2 3 1 3 1
116 Forowicz Roch 19 4 1 0 0 4 1
117 Materka Bartek 21 2 1 0 0 2 1
118 Żugaj Paweł 18 5 1 0 0 5 1
119 Lipowska Marta 19 4 1 0 0 4 1
120 Wojciech Kubiak - Lidka Krawczyk Grupa artystyczna 18 5 1 0 0 5 1
121 Michalak Jan 20 3 1 0 0 3 1
122 Prytek Katarzyna 21 2 1 0 0 2 1
123 Zielińska Renata 22 1 1 0 0 1 1
124 Agatowska Agata 18 5 2 3 1 2 1
125 Malinowska Julita 22 1 1 0 0 1 1
126 Kowalska Karolina 22 1 1 0 0 1 1
127 Rebelka Jakub 20 3 1 0 0 3 1
128 Szplit Magda 18 5 1 0 0 5 1
129 Gonciarz Jacek 19 4 1 0 0 4 1
130 Urbanek Piotr 20 3 1 0 0 3 1
131 Łukaszczyk Tomasz 21 2 1 0 0 2 1
132 Wojcieszek Radosław 22 1 1 0 0 1 1
133 Kowzan Paweł 20 3 1 0 0 3 1
134 Burska Bogna 18 5 2 1 1 4 1
135 Czaplicki Krystian 21 2 1 0 0 2 1
136 Smalej Grażyna 19 4 1 0 0 4 1
137 Skiba Piotr 22 1 1 0 0 1 1
138 Zamojski Honza 20 3 2 1 1 2 1
139 Skwarcan Ignacy 21 2 1 0 0 2 1
140 Partyka Tomasz 15 8 2 5 1 3 1
141 Reinert Anna 14 9 2 4 1 5 1
142 Berendt Filip 18 5 1 0 0 5 1
143 Omulecki Igor 20 3 1 0 0 3 1
144 Kaczmarska Anna Maria 22 1 1 0 0 1 1
145 Zygmunt Marek 21 2 1 0 0 2 1
146 Szpener Monika 22 1 1 0 0 1 1
147 Popowicz Anna 18 5 1 0 0 5 1
148 Solańska Paula 19 4 1 0 0 4 1
149 Borcz Rafał 18 5 1 0 0 5 1
150 Nowak Kinga 21 2 1 0 0 2 1
151 Stańczak Kamil 22 1 1 0 0 1 1
152 Alicja Karska - Aleksanra Went Grupa artystyczna 16 7 2 3 1 4 1
153 Budny Michał 12 11 3 7 2 4 1
154 Ostoya Anna 21 2 1 0 0 2 1
155 Szlaga Radek 8 15 5 12 4 3 1
156 Pawszak Sławek 17 6 2 4 1 2 1
157 Tarkawian Mariusz 21 2 2 1 1 1 1
158 Dąbrowski Jakub 18 5 1 0 0 5 1
159 Huculak Łukasz 9 14 3 9 2 5 1
160 Groszek Agata 17 6 2 5 1 1 1
161 Markul Angelika 17 6 2 2 1 4 1
162 Wajda Antoni 18 5 1 0 0 5 1
163 Kuskowski Kamil 17 6 2 2 1 4 1
164 Łuczyna Małgorzata 21 2 1 0 0 2 1
165 Kowalski Tomasz 14 9 5 8 4 1 1
166 Zieliński Krzysztof 17 6 3 5 2 1 1
167 Hugo-Bader Marcin 18 5 1 0 0 5 1
168 Dzierż Edyta 19 4 1 0 0 4 1
169 Martynkien Katarzyna 20 3 1 0 0 3 1
170 Walczuk Ewa 21 2 1 0 0 2 1
171 Rejdych Agnieszka 22 1 1 0 0 1 1
172 Bogacka Agata 10 13 4 9 3 4 1
173 Fiedler Diana 17 6 2 4 1 2 1
174 Nowak Marzena 22 1 1 0 0 1 1
175 Jeschke Jarosław 14 9 3 7 2 2 1
176 Szprynger Anna 18 5 1 0 0 5 1
177 Ciężki Jakub 19 4 1 0 0 4 1
178 Polak Joanna 20 3 1 0 0 3 1
179 Wachowski Piotr 15 8 2 3 1 5 1
180 Malewski Artur 20 3 1 0 0 3 1
181 Stępień Jakub 21 2 1 0 0 2 1
182 Skrzypiec Joanna 20 3 1 0 0 3 1
183 Pietrek Tomasz 21 2 1 0 0 2 1
184 Ilczyszyn Hanna 22 1 1 0 0 1 1
185 Ołowska Paulina 20 3 1 0 0 3 1
186 Ślusarski Bartosz 18 5 1 0 0 5 1
187 Dobiszewski Tomasz 19 4 1 0 0 4 1
188 Wollny Zorka 19 4 1 0 0 4 1
189 Grospierre Mikołaj 22 1 1 0 0 1 1
190 Brzeski Olaf 5 20 5 10 3 10 2
191 Leto Norman 4 21 8 15 6 6 2
192 Doroszuk Wojciech 15 8 3 4 1 4 2
193 Polisiewicz Aleksandra 14 9 2 0 0 9 2
194 Książek Paweł 18 5 2 0 0 5 2
195 Ska Aleksandra 11 12 4 6 2 6 2
196 Waras Mariusz 16 7 2 0 0 7 2
197 Pawela Laura 17 6 3 2 1 4 2
198 Grzeszykowska Aneta 6 19 5 14 3 5 2
199 Jastrubczak Łukasz 17 6 3 1 1 5 2
200 Czerepok Hubert 13 10 2 0 0 10 2
201 Tarasewicz Iza 18 5 2 0 0 5 2
202 Matecki Przemysław 6 19 7 15 5 4 2
203 Molska Anna 18 5 2 0 0 5 2
204 Sandomierz Agnieszka 10 13 4 7 2 6 2
205 Sztuka Jacek 10 13 3 4 1 9 2
206 Zdunek Karolina 17 6 2 0 0 6 2
207 Jakubowicz Rafał 16 7 2 0 0 7 2
208 Kozłowski Maciej 19 4 3 1 1 3 2
209 Mioduszewski Jan 11 12 4 2 1 10 3
210 Bujnowski Rafał 1 31 7 17 4 14 3
211 Gilewicz Wojciech 11 12 4 5 1 7 3
212 Kuśmirowski Robert 5 20 5 10 2 10 3
213 Bąkowski Wojciech 3 22 5 9 2 13 3
214 Wysocki Piotr 17 6 3 0 0 6 3
215 Sędzia Główny Grupa artystyczna 13 10 3 0 0 10 3
216 Radziszewski Karol 7 16 4 3 1 13 3
217 Bańda Basia 2 26 8 12 4 14 4
218 Wasilewski Andrzej 10 13 4 0 0 13 4
219 Simon Jan 3 22 6 3 1 19 5