Ranking 2008

Artyści Ranking 2008 Galerie
komercyjne
Galerie
niekomercyjne
L.p. O artyście Nazwisko Imię Miejsce Punktacja Notowania Punktacja Notowania Punktacja Notowania
1 Paruch Stefan 21 2 1 0 0 2 1
2 Polisiewicz Aleksandra 14 9 2 0 0 9 2
3 Forowicz Roch 19 4 1 0 0 4 1
4 Materka Bartek 21 2 1 0 0 2 1
5 Książek Paweł 18 5 2 0 0 5 2
6 Żugaj Paweł 18 5 1 0 0 5 1
7 Lipowska Marta 19 4 1 0 0 4 1
8 Wojciech Kubiak - Lidka Krawczyk Grupa artystyczna 18 5 1 0 0 5 1
9 Michalak Jan 20 3 1 0 0 3 1
10 Prytek Katarzyna 21 2 1 0 0 2 1
11 Zielińska Renata 22 1 1 0 0 1 1
12 Malinowska Julita 22 1 1 0 0 1 1
13 Kowalska Karolina 22 1 1 0 0 1 1
14 Rebelka Jakub 20 3 1 0 0 3 1
15 Szplit Magda 18 5 1 0 0 5 1
16 Gonciarz Jacek 19 4 1 0 0 4 1
17 Urbanek Piotr 20 3 1 0 0 3 1
18 Łukaszczyk Tomasz 21 2 1 0 0 2 1
19 Wojcieszek Radosław 22 1 1 0 0 1 1
20 Waras Mariusz 16 7 2 0 0 7 2
21 Kowzan Paweł 20 3 1 0 0 3 1
22 Czaplicki Krystian 21 2 1 0 0 2 1
23 Smalej Grażyna 19 4 1 0 0 4 1
24 Skiba Piotr 22 1 1 0 0 1 1
25 Wasilewski Andrzej 10 13 4 0 0 13 4
26 Wysocki Piotr 17 6 3 0 0 6 3
27 Skwarcan Ignacy 21 2 1 0 0 2 1
28 Berendt Filip 18 5 1 0 0 5 1
29 Omulecki Igor 20 3 1 0 0 3 1
30 Kaczmarska Anna Maria 22 1 1 0 0 1 1
31 Zygmunt Marek 21 2 1 0 0 2 1
32 Szpener Monika 22 1 1 0 0 1 1
33 Popowicz Anna 18 5 1 0 0 5 1
34 Solańska Paula 19 4 1 0 0 4 1
35 Borcz Rafał 18 5 1 0 0 5 1
36 Nowak Kinga 21 2 1 0 0 2 1
37 Stańczak Kamil 22 1 1 0 0 1 1
38 Ostoya Anna 21 2 1 0 0 2 1
39 Adamczyk Justna 23 0 0 0 0 0 0
40 Astaszow Agnieszka 23 0 0 0 0 0 0
41 Czerepok Hubert 13 10 2 0 0 10 2
42 Sędzia Główny Grupa artystyczna 13 10 3 0 0 10 3
43 Tarasewicz Iza 18 5 2 0 0 5 2
44 Dąbrowski Jakub 18 5 1 0 0 5 1
45 Molska Anna 18 5 2 0 0 5 2
46 Wajda Antoni 18 5 1 0 0 5 1
47 Zdunek Karolina 17 6 2 0 0 6 2
48 Łuczyna Małgorzata 21 2 1 0 0 2 1
49 Hugo-Bader Marcin 18 5 1 0 0 5 1
50 Dzierż Edyta 19 4 1 0 0 4 1
51 Martynkien Katarzyna 20 3 1 0 0 3 1
52 Walczuk Ewa 21 2 1 0 0 2 1
53 Rejdych Agnieszka 22 1 1 0 0 1 1
54 Jakubowicz Rafał 16 7 2 0 0 7 2
55 Nowak Marzena 22 1 1 0 0 1 1
56 Szprynger Anna 18 5 1 0 0 5 1
57 Ciężki Jakub 19 4 1 0 0 4 1
58 Polak Joanna 20 3 1 0 0 3 1
59 Malewski Artur 20 3 1 0 0 3 1
60 Stępień Jakub 21 2 1 0 0 2 1
61 Skrzypiec Joanna 20 3 1 0 0 3 1
62 Pietrek Tomasz 21 2 1 0 0 2 1
63 Ilczyszyn Hanna 22 1 1 0 0 1 1
64 Ołowska Paulina 20 3 1 0 0 3 1
65 Ślusarski Bartosz 18 5 1 0 0 5 1
66 Dobiszewski Tomasz 19 4 1 0 0 4 1
67 Wollny Zorka 19 4 1 0 0 4 1
68 Grospierre Mikołaj 22 1 1 0 0 1 1
69 Kiełbowicz Bartek 22 1 1 1 1 0 0
70 Zborowska Julia 22 1 1 1 1 0 0
71 Bartak-Lisikiewicz Agnieszka 22 1 1 1 1 0 0
72 Dąbrowska-Picewicz Monika 22 1 1 1 1 0 0
73 Burska Bogna 18 5 2 1 1 4 1
74 Zamojski Honza 20 3 2 1 1 2 1
75 Musialik Agnieszka 22 1 1 1 1 0 0
76 Bąkowski Piotr 22 1 1 1 1 0 0
77 Jastrubczak Łukasz 17 6 3 1 1 5 2
78 Tarkawian Mariusz 21 2 2 1 1 1 1
79 Zawadzka Monika 22 1 1 1 1 0 0
80 Kossakowski Piotr 22 1 1 1 1 0 0
81 Szczęśniak Szymon 22 1 1 1 1 0 0
82 Dyndo Wiktor 22 1 1 1 1 0 0
83 Kozłowski Maciej 19 4 3 1 1 3 2
84 Przybylski Igor 22 1 1 1 1 0 0
85 Starska Magdalena 22 1 1 1 1 0 0
86 Żółtaszek Martyna 21 2 1 2 1 0 0
87 Sadowski Mateusz 21 2 1 2 1 0 0
88 Mioduszewski Jan 11 12 4 2 1 10 3
89 Turska-Hanusa Marta 21 2 1 2 1 0 0
90 Rahim Blak Grupa artystyczna 16 7 2 2 1 5 1
91 Jaksender Jarosław 21 2 1 2 1 0 0
92 Sobota Adam 21 2 1 2 1 0 0
93 Heyda Stanisław 21 2 1 2 1 0 0
94 Pawela Laura 17 6 3 2 1 4 2
95 Stępniak Małgorzata 21 2 1 2 1 0 0
96 Małysa Ewelina 21 2 1 2 1 0 0
97 Pustoła Konrad 21 2 2 2 2 0 0
98 Castellini-Jędrysik Katarzyna 21 2 1 2 1 0 0
99 Gogół Magdalena 21 2 1 2 1 0 0
100 Markul Angelika 17 6 2 2 1 4 1
101 Kuskowski Kamil 17 6 2 2 1 4 1
102 Wnęk Grzegorz 21 2 1 2 1 0 0
103 Paluszkiewicz Julita 21 2 1 2 1 0 0
104 Dukaczewska Magdalena 21 2 1 2 1 0 0
105 Urban Aleksandra 21 2 1 2 1 0 0
106 Kochanek-Zbroja Marta 21 2 1 2 1 0 0
107 Sieciarz Marta 20 3 1 3 1 0 0
108 Porczak Katarzyna 20 3 1 3 1 0 0
109 Polska Agnieszka 20 3 1 3 1 0 0
110 Jaksender Agata 20 3 1 3 1 0 0
111 Przybyła Anna 20 3 1 3 1 0 0
112 Breguła Karolina 20 3 1 3 1 0 0
113 Ziółkowski Julian Jakub 17 6 2 3 1 3 1
114 Grabowski Artur Daniel 20 3 1 3 1 0 0
115 Simon Jan 3 22 6 3 1 19 5
116 Agatowska Agata 18 5 2 3 1 2 1
117 Tobis Andrzej 20 3 1 3 1 0 0
118 Pałys Joanna 20 3 1 3 1 0 0
119 Zasępa Marta 20 3 1 3 1 0 0
120 Junosza-Szaniawska Julia 20 3 1 3 1 0 0
121 Gewartowska Agnieszka 20 3 1 3 1 0 0
122 Nowakowski Arkadiusz 20 3 1 3 1 0 0
123 Alicja Karska - Aleksanra Went Grupa artystyczna 16 7 2 3 1 4 1
124 Czartoryski Konstanty 20 3 2 3 2 0 0
125 Radziszewski Karol 7 16 4 3 1 13 3
126 Śliwińśki Paweł 20 3 1 3 1 0 0
127 Kozera Aleksander 20 3 1 3 1 0 0
128 Szwabe Piotr 20 3 1 3 1 0 0
129 Fijałkowska Katarzyna 20 3 1 3 1 0 0
130 Pytel Rafał 20 3 1 3 1 0 0
131 Smoleński Konrad 20 3 1 3 1 0 0
132 Nowak Rafał 20 3 1 3 1 0 0
133 Wachowski Piotr 15 8 2 3 1 5 1
134 Dawidek-Grylicka Małgorzata 20 3 1 3 1 0 0
135 Banaś Katarzyna 20 3 1 3 1 0 0
136 Mokrzycka Olga 20 3 1 3 1 0 0
137 Markiewicz Małgorzata 19 4 1 4 1 0 0
138 Ejsmond-Ślusarczyk Marek 15 8 2 4 1 4 1
139 Axelrad Ewa 19 4 3 4 3 0 0
140 Doroszuk Wojciech 15 8 3 4 1 4 2
141 Balcerzak Jan 19 4 1 4 1 0 0
142 Wielek-Mandrela Małgorzata 19 4 1 4 1 0 0
143 Solorz Monika 19 4 1 4 1 0 0
144 Tytko Barbara 19 4 1 4 1 0 0
145 Dwurnik Pola 19 4 1 4 1 0 0
146 Graboś Anita 19 4 1 4 1 0 0
147 Waligórska Anna 19 4 1 4 1 0 0
148 Cieślak Aleksandra 19 4 1 4 1 0 0
149 Reinert Anna 14 9 2 4 1 5 1
150 Pawszak Sławek 17 6 2 4 1 2 1
151 Sztuka Jacek 10 13 3 4 1 9 2
152 Okrasko Anna 19 4 2 4 2 0 0
153 Borowski Tymek 19 4 1 4 1 0 0
154 Kowynia Dominika 19 4 1 4 1 0 0
155 Kiesner Maria 19 4 1 4 1 0 0
156 Fiedler Diana 17 6 2 4 1 2 1
157 Kosiec Małgorzata 19 4 1 4 1 0 0
158 Dąbrowski Mateusz 19 4 1 4 1 0 0
159 Gębczak-Janas Barbara 19 4 1 4 1 0 0
160 Kopcewicz Tomasz 19 4 1 4 1 0 0
161 Białas Marcin 19 4 1 4 1 0 0
162 Frydrych Michał 19 4 1 4 1 0 0
163 Wilk Rafał 19 4 1 4 1 0 0
164 Poliński Mikołaj 19 4 2 4 2 0 0
165 Krysta Daniel 19 4 1 4 1 0 0
166 Dziaczkowski Jan 19 4 1 4 1 0 0
167 Novak-Zempliński Maksymilian 18 5 1 5 1 0 0
168 Kowalik Marcin 18 5 1 5 1 0 0
169 Starowieyski Antoni 18 5 1 5 1 0 0
170 Gilewicz Wojciech 11 12 4 5 1 7 3
171 Tycz Viola 18 5 1 5 1 0 0
172 Hańderek Grzegorz 18 5 1 5 1 0 0
173 Tracewska Matylda 18 5 1 5 1 0 0
174 Radziewicz Tomasz 18 5 1 5 1 0 0
175 Cichoń Monika 18 5 1 5 1 0 0
176 Partyka Tomasz 15 8 2 5 1 3 1
177 Chamczyk Izabela 18 5 1 5 1 0 0
178 Karpowicz Katarzyna 18 5 1 5 1 0 0
179 Nieznalska Dorota 18 5 1 5 1 0 0
180 Szeszycka Katarzyna 18 5 1 5 1 0 0
181 Jaklewicz Karolina 18 5 2 5 2 0 0
182 Groszek Agata 17 6 2 5 1 1 1
183 Zieliński Krzysztof 17 6 3 5 2 1 1
184 Adamek Jakub 18 5 1 5 1 0 0
185 Ryszka Aleksander 18 5 1 5 1 0 0
186 Radziejewski Marcin 18 5 1 5 1 0 0
187 Waliszewska Aleksandra 18 5 1 5 1 0 0
188 Ruta Dominika 18 5 1 5 1 0 0
189 Dunal Paweł 18 5 1 5 1 0 0
190 Kieliszczyk Agnieszka 18 5 2 5 2 0 0
191 Orlikowska Anna 18 5 2 5 2 0 0
192 Słomkowski Jakub 18 5 1 5 1 0 0
193 Kawiorska Marta 17 6 2 6 2 0 0
194 Ska Aleksandra 11 12 4 6 2 6 2
195 Jałowiński Dominik 17 6 2 6 2 0 0
196 Jaszczyk Paula 17 6 2 6 2 0 0
197 Budny Michał 12 11 3 7 2 4 1
198 Sandomierz Agnieszka 10 13 4 7 2 6 2
199 Jeschke Jarosław 14 9 3 7 2 2 1
200 Rogalski Zbigniew 16 7 3 7 3 0 0
201 Szwed Monika 15 8 2 8 2 0 0
202 Kowalski Tomasz 14 9 5 8 4 1 1
203 Durski Teodor 15 8 2 8 2 0 0
204 Mróz Tomasz 12 11 3 9 2 2 1
205 Bąkowski Wojciech 3 22 5 9 2 13 3
206 Huculak Łukasz 9 14 3 9 2 5 1
207 Bogacka Agata 10 13 4 9 3 4 1
208 Konik Anna 14 9 2 9 2 0 0
209 Brzeski Olaf 5 20 5 10 3 10 2
210 Kuśmirowski Robert 5 20 5 10 2 10 3
211 Jastrzębska Małgorzata 13 10 2 10 2 0 0
212 Bańda Basia 2 26 8 12 4 14 4
213 Szlaga Radek 8 15 5 12 4 3 1
214 Twożywo Grupa artystyczna 10 13 3 13 3 0 0
215 Maciejowski Marcin 6 19 4 14 3 5 1
216 Grzeszykowska Aneta 6 19 5 14 3 5 2
217 Leto Norman 4 21 8 15 6 6 2
218 Matecki Przemysław 6 19 7 15 5 4 2
219 Bujnowski Rafał 1 31 7 17 4 14 3