Ranking 2010

Artyści Ranking 2010 Galerie
komercyjne
Galerie
niekomercyjne
L.p. O artyście Nazwisko Imię Miejsce Punktacja Notowania Punktacja Notowania Punktacja Notowania
1 Wasilewski Andrzej 14 10 3 0 0 10 3
2 Wolna Maja 21 3 1 0 0 3 1
3 Stańczak Kamil 20 4 1 0 0 4 1
4 Bryła Krzysztof 21 3 1 0 0 3 1
5 Galey Eliza 22 2 1 0 0 2 1
6 Stachyra Michał 23 1 1 0 0 1 1
7 Poczęta Paulina 20 4 1 0 0 4 1
8 Agatowska Agata 22 2 1 0 0 2 1
9 Mróz Tomasz 21 3 1 0 0 3 1
10 Dzierż Edyta 19 5 1 0 0 5 1
11 Ołowska Paulina 17 7 2 0 0 7 2
12 Mrozowska Joanna 20 4 1 0 0 4 1
13 Walczuk Ewa 21 3 1 0 0 3 1
14 Grajda Monika 22 2 1 0 0 2 1
15 Rebelka Jakub 19 5 1 0 0 5 1
16 Maślankiewicz Lech 23 1 1 0 0 1 1
17 Zdunek Karolina 14 10 2 0 0 10 2
18 Woroniec Jr Piotr 21 3 1 0 0 3 1
19 Podkowa Eliza 23 1 1 0 0 1 1
20 Sokolnicka Kama 17 7 2 0 0 7 2
21 Czajkowski Sławek 20 4 1 0 0 4 1
22 Nowak Marzena 21 3 1 0 0 3 1
23 Sędzia Główny Grupa artystyczna 20 4 2 0 0 4 2
24 Brzeziński Michał 21 3 1 0 0 3 1
25 Breguła Karolina 23 1 1 0 0 1 1
26 Alicja Karska - Aleksanra Went Grupa artystyczna 24 0 0 0 0 0 0
27 Astaszow Agnieszka 24 0 0 0 0 0 0
28 Witkowski Adam 23 1 1 0 0 1 1
29 Piechanowska Żaklina 20 4 1 0 0 4 1
30 Kurant Agnieszka 19 5 1 0 0 5 1
31 Gosiewska Iga 21 3 1 0 0 3 1
32 Szymankiewicz Małgorzata 18 6 2 0 0 6 2
33 Bosowska Marta 22 2 1 0 0 2 1
34 Bałdyga Michał 23 1 1 0 0 1 1
35 Simon Jan 15 9 3 0 0 9 3
36 Chojnacka Agnieszka 20 4 1 0 0 4 1
37 Parda Piotr 22 2 1 0 0 2 1
38 Stępień Jakub 21 3 1 0 0 3 1
39 Wałęka Robert 23 1 1 0 0 1 1
40 Malewski Artur 21 3 2 0 0 3 2
41 Drozd Justyna 20 4 1 0 0 4 1
42 Gretchen Agata 21 3 1 0 0 3 1
43 Karpowicz Diana 22 2 1 0 0 2 1
44 Langosz Damian 23 1 1 0 0 1 1
45 Pilch Barbara 19 5 1 0 0 5 1
46 Janicka Agata 20 4 1 0 0 4 1
47 Axelrad Ewa 21 3 1 0 0 3 1
48 Kłudczyńska Katarzyna 22 2 1 0 0 2 1
49 Kulesza Ewa 23 1 1 0 0 1 1
50 Dobiszewski Tomasz 19 5 1 0 0 5 1
51 Bindek Marta 20 4 1 0 0 4 1
52 Kuczma Piotr 21 3 1 0 0 3 1
53 Mikołajczak Sebastian Piotr 22 2 1 0 0 2 1
54 Wierzbicki Maciej 23 1 1 0 0 1 1
55 Przezwańska Katarzyna 23 1 1 0 0 1 1
56 Chojecki Michał 20 4 1 0 0 4 1
57 Duchowski Maciej 23 1 1 0 0 1 1
58 Szejnoch Kamila 21 3 1 0 0 3 1
59 Kowalska-Owczarek Agnieszka 19 5 1 0 0 5 1
60 Świgulski Jacek 20 4 1 0 0 4 1
61 Bernaś Judyta 19 5 2 0 0 5 2
62 Ziomkowska Erwina 22 2 1 0 0 2 1
63 Goś Jarosław 23 1 1 0 0 1 1
64 Kiełbowicz Bartek 21 3 1 0 0 3 1
65 Mostowska Julia 23 1 1 0 0 1 1
66 Berendt Filip 20 4 1 0 0 4 1
67 Lewicka Olga 23 1 1 0 0 1 1
68 Bas Ania 19 5 1 0 0 5 1
69 Tadych Arkadiusz 20 4 1 0 0 4 1
70 Freino Karolina 21 3 1 0 0 3 1
71 Pasikowska-Pilecka Anita 22 2 1 0 0 2 1
72 Rosik Katarzyna 23 1 1 0 0 1 1
73 Grzeszykowska Aneta 22 2 1 0 0 2 1
74 Sztuka Jacek 19 5 1 0 0 5 1
75 Grupa artystyczna Monstfur 20 4 1 0 0 4 1
76 Pełka Katarzyna 21 3 1 0 0 3 1
77 Żyliński Piotr 22 2 2 1 1 1 1
78 Rydelek Marcelina 23 1 1 1 1 0 0
79 Matyszewski Paweł 18 6 2 1 1 5 1
80 Jarmoliński Bartłomiej 20 4 2 1 1 3 1
81 Dziaczkowski Jan 22 2 2 1 1 1 1
82 Kobylarz Szymon 22 2 2 1 1 1 1
83 Karpińska Magdalena 23 1 1 1 1 0 0
84 Molska Anna 7 20 6 1 1 19 5
85 Florczyk Agnieszka 23 1 1 1 1 0 0
86 Urban Aleksandra 21 3 2 1 1 2 1
87 Wendland Filip 23 1 1 1 1 0 0
88 Hańćkowiak Stefan 23 1 1 1 1 0 0
89 Doroszuk Wojciech 16 8 3 1 1 7 2
90 Juszkiewicz Ewa 22 2 2 1 1 1 1
91 Płachecka Paulina 23 1 1 1 1 0 0
92 Jędrzejko Tomasz 23 1 1 1 1 0 0
93 Kozłowski Maciej 23 1 1 1 1 0 0
94 Cybis Julia 23 1 1 1 1 0 0
95 Kieliszczyk Agnieszka 23 1 1 1 1 0 0
96 Zarzeka Marcin 23 1 1 1 1 0 0
97 Kabala Justyna 19 5 2 1 1 4 1
98 Warchala Justyna 23 1 1 1 1 0 0
99 Gaskon Alicja 23 1 1 1 1 0 0
100 Pamuła Elżbieta 22 2 1 2 1 0 0
101 Kiesner Maria 22 2 1 2 1 0 0
102 Sroka Natalia 22 2 1 2 1 0 0
103 Kossakowski Piotr 22 2 1 2 1 0 0
104 Offert Kinga 22 2 1 2 1 0 0
105 Markul Angelika 17 7 2 2 1 5 1
106 Rolando Bianka 18 6 2 2 1 4 1
107 Nowak Kinga 22 2 1 2 1 0 0
108 Halkowicz Matylda 22 2 1 2 1 0 0
109 Nyka Emilia 22 2 1 2 1 0 0
110 Grodzińska Agnieszka 22 2 1 2 1 0 0
111 Orlikowska Anna 17 7 2 2 1 5 1
112 Płoszaj Marcin 22 2 1 2 1 0 0
113 Kochanek-Zbroja Marta 22 2 1 2 1 0 0
114 Poliński Mikołaj 22 2 1 2 1 0 0
115 Ska Aleksandra 22 2 1 2 1 0 0
116 Sysiak Paweł 22 2 1 2 1 0 0
117 Chamczyk Izabela 22 2 1 2 1 0 0
118 Nowicka Agata 22 2 1 2 1 0 0
119 Chilińska Dorota 20 4 2 2 1 2 1
120 Starska Magdalena 22 2 1 2 1 0 0
121 Pytel Rafał 22 2 1 2 1 0 0
122 Stashulionak Marharyta 22 2 1 2 1 0 0
123 Malik Cecylia 22 2 1 2 1 0 0
124 Małysa Ewelina 22 2 1 2 1 0 0
125 Adamczyk Justna 22 2 1 2 1 0 0
126 Tarasewicz Iza 11 14 5 3 1 11 4
127 Zielonka Radek 21 3 1 3 1 0 0
128 Syboń Magdalena 21 3 1 3 1 0 0
129 Hueckel Magda 16 8 2 3 1 5 1
130 Bańda Basia 4 27 8 3 2 24 6
131 Wollny Zorka 11 14 5 3 1 11 4
132 Szwabe Piotr 21 3 1 3 1 0 0
133 Czaplicki Krystian 18 6 2 3 1 3 1
134 Kosiec Małgorzata 21 3 1 3 1 0 0
135 Piotrowski Michał 21 3 1 3 1 0 0
136 Kroczek-Wasińska Katarzyna 21 3 1 3 1 0 0
137 Nierodzińska Zofia 21 3 1 3 1 0 0
138 Fiedler Diana 21 3 1 3 1 0 0
139 Kaczmarek Krzysztof 21 3 1 3 1 0 0
140 Słomkowski Jakub 21 3 1 3 1 0 0
141 Smandek Michał 21 3 1 3 1 0 0
142 Kordyasz Katarzyna 21 3 1 3 1 0 0
143 Szymielewicz Marcin 21 3 1 3 1 0 0
144 Partyka Tomasz 21 3 1 3 1 0 0
145 Czartoryski Konstanty 20 4 1 4 1 0 0
146 Kowalik Marcin 15 9 2 4 1 5 1
147 Zamojski Honza 20 4 2 4 2 0 0
148 Laszenko Aleksander 20 4 1 4 1 0 0
149 Pawszak Sławek 20 4 1 4 1 0 0
150 Kowynia Dominika 20 4 1 4 1 0 0
151 Ciężki Jakub 20 4 1 4 1 0 0
152 Zielaskowska Małgorzata 20 4 1 4 1 0 0
153 Bosacki Piotr 18 6 2 4 1 2 1
154 Kostenko Anna 20 4 1 4 1 0 0
155 Gutowski Mariusz 20 4 1 4 1 0 0
156 Gębczak-Janas Barbara 20 4 1 4 1 0 0
157 Dyndo Wiktor 20 4 1 4 1 0 0
158 Litwa Róża 20 4 1 4 1 0 0
159 Szwed Monika 20 4 1 4 1 0 0
160 Jaklewicz Karolina 20 4 1 4 1 0 0
161 Czerepok Hubert 20 4 1 4 1 0 0
162 Sieciarz Marta 20 4 1 4 1 0 0
163 Gayer Michał 20 4 1 4 1 0 0
164 Żółcińska Izabela 15 9 2 4 1 5 1
165 Skwarcan Ignacy 15 9 2 4 1 5 1
166 Kaucz Joanna 20 4 1 4 1 0 0
167 Guzy Ewa 20 4 1 4 1 0 0
168 Paluszkiewicz Julita 20 4 2 4 2 0 0
169 Lisek Kamil 20 4 1 4 1 0 0
170 Chlebek Monika 20 4 1 4 1 0 0
171 Cieślak Aleksandra 20 4 1 4 1 0 0
172 Reinert Anna 16 8 2 4 1 4 1
173 Sadowski Mateusz 19 5 1 5 1 0 0
174 Szeszycka Katarzyna 19 5 1 5 1 0 0
175 Gramz Zofia 19 5 2 5 2 0 0
176 Polska Agnieszka 12 12 4 5 2 7 2
177 Radziszewski Karol 16 8 3 5 2 3 1
178 Tarkawian Mariusz 13 11 3 5 1 6 2
179 Wilk Rafał 18 6 3 5 2 1 1
180 Twożywo Grupa artystyczna 19 5 1 5 1 0 0
181 Bażowska Natalia 19 5 1 5 1 0 0
182 Jałowiński Dominik 18 6 2 5 1 1 1
183 Radziejewski Marcin 19 5 1 5 1 0 0
184 Nowakowski Arkadiusz 19 5 1 5 1 0 0
185 Dąbrowski Mateusz 17 7 2 5 1 2 1
186 Waliszewska Aleksandra 19 5 1 5 1 0 0
187 Dunal Paweł 19 5 1 5 1 0 0
188 Karpowicz Katarzyna 19 5 1 5 1 0 0
189 Borkowski Paweł 19 5 1 5 1 0 0
190 Dawidek-Grylicka Małgorzata 19 5 1 5 1 0 0
191 Banaś Katarzyna 19 5 1 5 1 0 0
192 Jakubowicz Rafał 19 5 1 5 1 0 0
193 Hirszfeld Aleksandra 19 5 1 5 1 0 0
194 Trela Halina 19 5 1 5 1 0 0
195 Białas Marcin 19 5 1 5 1 0 0
196 Surowiec Łukasz 19 5 2 5 2 0 0
197 Graboś Anita 19 5 1 5 1 0 0
198 Waligórska Anna 19 5 1 5 1 0 0
199 Czycz Dawid 19 5 1 5 1 0 0
200 Cichoń Monika 19 5 1 5 1 0 0
201 Menderek Paweł 19 5 1 5 1 0 0
202 Wielek-Mandrela Małgorzata 18 6 2 6 2 0 0
203 Goliszewski Jerzy 18 6 2 6 2 0 0
204 Jeschke Jarosław 18 6 3 6 3 0 0
205 Ryszka Aleksander 18 6 2 6 2 0 0
206 Bogacka Agata 11 14 5 6 2 8 3
207 Pustoła Konrad 18 6 2 6 2 0 0
208 Krysta Daniel 18 6 3 6 3 0 0
209 Makieła Katarzyna 17 7 2 7 2 0 0
210 Huculak Łukasz 10 15 4 7 2 8 2
211 Durski Teodor 17 7 2 7 2 0 0
212 Jastrubczak Łukasz 10 15 5 7 2 8 3
213 Matecki Przemysław 17 7 2 7 2 0 0
214 Brzeski Olaf 8 17 5 8 2 9 3
215 Kawiorska Marta 16 8 2 8 2 0 0
216 Sandomierz Agnieszka 16 8 3 8 3 0 0
217 Smoleński Konrad 12 12 4 8 3 4 1
218 Kozera Aleksander 16 8 2 8 2 0 0
219 Okrasko Anna 16 8 3 8 3 0 0
220 Markiewicz Małgorzata 16 8 2 8 2 0 0
221 Jastrzębska Małgorzata 15 9 2 9 2 0 0
222 Kowalski Tomasz 8 17 5 9 3 8 2
223 Adamek Jakub 15 9 3 9 3 0 0
224 Wachowski Piotr 12 12 4 9 3 3 1
225 Jaszczyk Paula 15 9 2 9 2 0 0
226 Bąkowski Wojciech 1 47 11 13 3 34 8
227 Pawela Laura 9 16 4 14 3 2 1
228 Wysocki Piotr 5 25 6 16 4 9 2
229 Szlaga Radek 6 21 6 18 5 3 1
230 Ziółkowski Julian Jakub 3 29 8 23 5 6 3
231 Leto Norman 2 35 9 24 6 11 3