Ranking 2010

Artyści Ranking 2010 Galerie
komercyjne
Galerie
niekomercyjne
L.p. O artyście Nazwisko Imię Miejsce Punktacja Notowania Punktacja Notowania Punktacja Notowania
1 Sadowski Mateusz 19 5 1 5 1 0 0
2 Kawiorska Marta 16 8 2 8 2 0 0
3 Czartoryski Konstanty 20 4 1 4 1 0 0
4 Zamojski Honza 20 4 2 4 2 0 0
5 Makieła Katarzyna 17 7 2 7 2 0 0
6 Pamuła Elżbieta 22 2 1 2 1 0 0
7 Jastrzębska Małgorzata 15 9 2 9 2 0 0
8 Wielek-Mandrela Małgorzata 18 6 2 6 2 0 0
9 Zielonka Radek 21 3 1 3 1 0 0
10 Kiesner Maria 22 2 1 2 1 0 0
11 Sandomierz Agnieszka 16 8 3 8 3 0 0
12 Szeszycka Katarzyna 19 5 1 5 1 0 0
13 Laszenko Aleksander 20 4 1 4 1 0 0
14 Syboń Magdalena 21 3 1 3 1 0 0
15 Sroka Natalia 22 2 1 2 1 0 0
16 Rydelek Marcelina 23 1 1 1 1 0 0
17 Goliszewski Jerzy 18 6 2 6 2 0 0
18 Gramz Zofia 19 5 2 5 2 0 0
19 Pawszak Sławek 20 4 1 4 1 0 0
20 Karpińska Magdalena 23 1 1 1 1 0 0
21 Adamek Jakub 15 9 3 9 3 0 0
22 Kowynia Dominika 20 4 1 4 1 0 0
23 Kozera Aleksander 16 8 2 8 2 0 0
24 Kossakowski Piotr 22 2 1 2 1 0 0
25 Florczyk Agnieszka 23 1 1 1 1 0 0
26 Ciężki Jakub 20 4 1 4 1 0 0
27 Okrasko Anna 16 8 3 8 3 0 0
28 Jeschke Jarosław 18 6 3 6 3 0 0
29 Twożywo Grupa artystyczna 19 5 1 5 1 0 0
30 Szwabe Piotr 21 3 1 3 1 0 0
31 Offert Kinga 22 2 1 2 1 0 0
32 Wendland Filip 23 1 1 1 1 0 0
33 Bażowska Natalia 19 5 1 5 1 0 0
34 Zielaskowska Małgorzata 20 4 1 4 1 0 0
35 Ryszka Aleksander 18 6 2 6 2 0 0
36 Hańćkowiak Stefan 23 1 1 1 1 0 0
37 Radziejewski Marcin 19 5 1 5 1 0 0
38 Kostenko Anna 20 4 1 4 1 0 0
39 Kosiec Małgorzata 21 3 1 3 1 0 0
40 Nowakowski Arkadiusz 19 5 1 5 1 0 0
41 Nowak Kinga 22 2 1 2 1 0 0
42 Gutowski Mariusz 20 4 1 4 1 0 0
43 Piotrowski Michał 21 3 1 3 1 0 0
44 Halkowicz Matylda 22 2 1 2 1 0 0
45 Durski Teodor 17 7 2 7 2 0 0
46 Płachecka Paulina 23 1 1 1 1 0 0
47 Kroczek-Wasińska Katarzyna 21 3 1 3 1 0 0
48 Nyka Emilia 22 2 1 2 1 0 0
49 Jędrzejko Tomasz 23 1 1 1 1 0 0
50 Waliszewska Aleksandra 19 5 1 5 1 0 0
51 Gębczak-Janas Barbara 20 4 1 4 1 0 0
52 Alicja Karska - Aleksanra Went Grupa artystyczna 24 0 0 0 0 0 0
53 Astaszow Agnieszka 24 0 0 0 0 0 0
54 Kozłowski Maciej 23 1 1 1 1 0 0
55 Dyndo Wiktor 20 4 1 4 1 0 0
56 Nierodzińska Zofia 21 3 1 3 1 0 0
57 Grodzińska Agnieszka 22 2 1 2 1 0 0
58 Cybis Julia 23 1 1 1 1 0 0
59 Dunal Paweł 19 5 1 5 1 0 0
60 Litwa Róża 20 4 1 4 1 0 0
61 Kieliszczyk Agnieszka 23 1 1 1 1 0 0
62 Karpowicz Katarzyna 19 5 1 5 1 0 0
63 Płoszaj Marcin 22 2 1 2 1 0 0
64 Matecki Przemysław 17 7 2 7 2 0 0
65 Pustoła Konrad 18 6 2 6 2 0 0
66 Borkowski Paweł 19 5 1 5 1 0 0
67 Kochanek-Zbroja Marta 22 2 1 2 1 0 0
68 Dawidek-Grylicka Małgorzata 19 5 1 5 1 0 0
69 Szwed Monika 20 4 1 4 1 0 0
70 Fiedler Diana 21 3 1 3 1 0 0
71 Poliński Mikołaj 22 2 1 2 1 0 0
72 Banaś Katarzyna 19 5 1 5 1 0 0
73 Jaklewicz Karolina 20 4 1 4 1 0 0
74 Krysta Daniel 18 6 3 6 3 0 0
75 Jakubowicz Rafał 19 5 1 5 1 0 0
76 Ska Aleksandra 22 2 1 2 1 0 0
77 Kaczmarek Krzysztof 21 3 1 3 1 0 0
78 Sysiak Paweł 22 2 1 2 1 0 0
79 Zarzeka Marcin 23 1 1 1 1 0 0
80 Czerepok Hubert 20 4 1 4 1 0 0
81 Jaszczyk Paula 15 9 2 9 2 0 0
82 Sieciarz Marta 20 4 1 4 1 0 0
83 Słomkowski Jakub 21 3 1 3 1 0 0
84 Gayer Michał 20 4 1 4 1 0 0
85 Smandek Michał 21 3 1 3 1 0 0
86 Chamczyk Izabela 22 2 1 2 1 0 0
87 Nowicka Agata 22 2 1 2 1 0 0
88 Hirszfeld Aleksandra 19 5 1 5 1 0 0
89 Starska Magdalena 22 2 1 2 1 0 0
90 Pytel Rafał 22 2 1 2 1 0 0
91 Trela Halina 19 5 1 5 1 0 0
92 Kaucz Joanna 20 4 1 4 1 0 0
93 Białas Marcin 19 5 1 5 1 0 0
94 Guzy Ewa 20 4 1 4 1 0 0
95 Paluszkiewicz Julita 20 4 2 4 2 0 0
96 Surowiec Łukasz 19 5 2 5 2 0 0
97 Graboś Anita 19 5 1 5 1 0 0
98 Kordyasz Katarzyna 21 3 1 3 1 0 0
99 Waligórska Anna 19 5 1 5 1 0 0
100 Lisek Kamil 20 4 1 4 1 0 0
101 Szymielewicz Marcin 21 3 1 3 1 0 0
102 Stashulionak Marharyta 22 2 1 2 1 0 0
103 Czycz Dawid 19 5 1 5 1 0 0
104 Chlebek Monika 20 4 1 4 1 0 0
105 Malik Cecylia 22 2 1 2 1 0 0
106 Cichoń Monika 19 5 1 5 1 0 0
107 Cieślak Aleksandra 20 4 1 4 1 0 0
108 Małysa Ewelina 22 2 1 2 1 0 0
109 Warchala Justyna 23 1 1 1 1 0 0
110 Menderek Paweł 19 5 1 5 1 0 0
111 Markiewicz Małgorzata 16 8 2 8 2 0 0
112 Adamczyk Justna 22 2 1 2 1 0 0
113 Partyka Tomasz 21 3 1 3 1 0 0
114 Gaskon Alicja 23 1 1 1 1 0 0
115 Żyliński Piotr 22 2 2 1 1 1 1
116 Stachyra Michał 23 1 1 0 0 1 1
117 Dziaczkowski Jan 22 2 2 1 1 1 1
118 Kobylarz Szymon 22 2 2 1 1 1 1
119 Maślankiewicz Lech 23 1 1 0 0 1 1
120 Wilk Rafał 18 6 3 5 2 1 1
121 Podkowa Eliza 23 1 1 0 0 1 1
122 Jałowiński Dominik 18 6 2 5 1 1 1
123 Juszkiewicz Ewa 22 2 2 1 1 1 1
124 Breguła Karolina 23 1 1 0 0 1 1
125 Witkowski Adam 23 1 1 0 0 1 1
126 Bałdyga Michał 23 1 1 0 0 1 1
127 Wałęka Robert 23 1 1 0 0 1 1
128 Langosz Damian 23 1 1 0 0 1 1
129 Kulesza Ewa 23 1 1 0 0 1 1
130 Wierzbicki Maciej 23 1 1 0 0 1 1
131 Przezwańska Katarzyna 23 1 1 0 0 1 1
132 Duchowski Maciej 23 1 1 0 0 1 1
133 Goś Jarosław 23 1 1 0 0 1 1
134 Mostowska Julia 23 1 1 0 0 1 1
135 Lewicka Olga 23 1 1 0 0 1 1
136 Rosik Katarzyna 23 1 1 0 0 1 1
137 Galey Eliza 22 2 1 0 0 2 1
138 Agatowska Agata 22 2 1 0 0 2 1
139 Grajda Monika 22 2 1 0 0 2 1
140 Pawela Laura 9 16 4 14 3 2 1
141 Urban Aleksandra 21 3 2 1 1 2 1
142 Bosacki Piotr 18 6 2 4 1 2 1
143 Dąbrowski Mateusz 17 7 2 5 1 2 1
144 Bosowska Marta 22 2 1 0 0 2 1
145 Parda Piotr 22 2 1 0 0 2 1
146 Karpowicz Diana 22 2 1 0 0 2 1
147 Kłudczyńska Katarzyna 22 2 1 0 0 2 1
148 Mikołajczak Sebastian Piotr 22 2 1 0 0 2 1
149 Chilińska Dorota 20 4 2 2 1 2 1
150 Ziomkowska Erwina 22 2 1 0 0 2 1
151 Pasikowska-Pilecka Anita 22 2 1 0 0 2 1
152 Grzeszykowska Aneta 22 2 1 0 0 2 1
153 Wolna Maja 21 3 1 0 0 3 1
154 Bryła Krzysztof 21 3 1 0 0 3 1
155 Jarmoliński Bartłomiej 20 4 2 1 1 3 1
156 Mróz Tomasz 21 3 1 0 0 3 1
157 Radziszewski Karol 16 8 3 5 2 3 1
158 Szlaga Radek 6 21 6 18 5 3 1
159 Walczuk Ewa 21 3 1 0 0 3 1
160 Woroniec Jr Piotr 21 3 1 0 0 3 1
161 Czaplicki Krystian 18 6 2 3 1 3 1
162 Nowak Marzena 21 3 1 0 0 3 1
163 Brzeziński Michał 21 3 1 0 0 3 1
164 Gosiewska Iga 21 3 1 0 0 3 1
165 Wachowski Piotr 12 12 4 9 3 3 1
166 Stępień Jakub 21 3 1 0 0 3 1
167 Malewski Artur 21 3 2 0 0 3 2
168 Gretchen Agata 21 3 1 0 0 3 1
169 Axelrad Ewa 21 3 1 0 0 3 1
170 Kuczma Piotr 21 3 1 0 0 3 1
171 Szejnoch Kamila 21 3 1 0 0 3 1
172 Kiełbowicz Bartek 21 3 1 0 0 3 1
173 Freino Karolina 21 3 1 0 0 3 1
174 Pełka Katarzyna 21 3 1 0 0 3 1
175 Stańczak Kamil 20 4 1 0 0 4 1
176 Poczęta Paulina 20 4 1 0 0 4 1
177 Smoleński Konrad 12 12 4 8 3 4 1
178 Mrozowska Joanna 20 4 1 0 0 4 1
179 Czajkowski Sławek 20 4 1 0 0 4 1
180 Rolando Bianka 18 6 2 2 1 4 1
181 Sędzia Główny Grupa artystyczna 20 4 2 0 0 4 2
182 Piechanowska Żaklina 20 4 1 0 0 4 1
183 Chojnacka Agnieszka 20 4 1 0 0 4 1
184 Drozd Justyna 20 4 1 0 0 4 1
185 Janicka Agata 20 4 1 0 0 4 1
186 Bindek Marta 20 4 1 0 0 4 1
187 Chojecki Michał 20 4 1 0 0 4 1
188 Kabala Justyna 19 5 2 1 1 4 1
189 Świgulski Jacek 20 4 1 0 0 4 1
190 Reinert Anna 16 8 2 4 1 4 1
191 Berendt Filip 20 4 1 0 0 4 1
192 Tadych Arkadiusz 20 4 1 0 0 4 1
193 Grupa artystyczna Monstfur 20 4 1 0 0 4 1
194 Kowalik Marcin 15 9 2 4 1 5 1
195 Hueckel Magda 16 8 2 3 1 5 1
196 Matyszewski Paweł 18 6 2 1 1 5 1
197 Dzierż Edyta 19 5 1 0 0 5 1
198 Rebelka Jakub 19 5 1 0 0 5 1
199 Markul Angelika 17 7 2 2 1 5 1
200 Kurant Agnieszka 19 5 1 0 0 5 1
201 Orlikowska Anna 17 7 2 2 1 5 1
202 Pilch Barbara 19 5 1 0 0 5 1
203 Dobiszewski Tomasz 19 5 1 0 0 5 1
204 Żółcińska Izabela 15 9 2 4 1 5 1
205 Skwarcan Ignacy 15 9 2 4 1 5 1
206 Kowalska-Owczarek Agnieszka 19 5 1 0 0 5 1
207 Bernaś Judyta 19 5 2 0 0 5 2
208 Bas Ania 19 5 1 0 0 5 1
209 Sztuka Jacek 19 5 1 0 0 5 1
210 Ziółkowski Julian Jakub 3 29 8 23 5 6 3
211 Tarkawian Mariusz 13 11 3 5 1 6 2
212 Szymankiewicz Małgorzata 18 6 2 0 0 6 2
213 Polska Agnieszka 12 12 4 5 2 7 2
214 Ołowska Paulina 17 7 2 0 0 7 2
215 Sokolnicka Kama 17 7 2 0 0 7 2
216 Doroszuk Wojciech 16 8 3 1 1 7 2
217 Huculak Łukasz 10 15 4 7 2 8 2
218 Kowalski Tomasz 8 17 5 9 3 8 2
219 Bogacka Agata 11 14 5 6 2 8 3
220 Jastrubczak Łukasz 10 15 5 7 2 8 3
221 Wysocki Piotr 5 25 6 16 4 9 2
222 Brzeski Olaf 8 17 5 8 2 9 3
223 Simon Jan 15 9 3 0 0 9 3
224 Wasilewski Andrzej 14 10 3 0 0 10 3
225 Zdunek Karolina 14 10 2 0 0 10 2
226 Tarasewicz Iza 11 14 5 3 1 11 4
227 Leto Norman 2 35 9 24 6 11 3
228 Wollny Zorka 11 14 5 3 1 11 4
229 Molska Anna 7 20 6 1 1 19 5
230 Bańda Basia 4 27 8 3 2 24 6
231 Bąkowski Wojciech 1 47 11 13 3 34 8