Ranking 2010

Artyści Ranking 2010 Galerie
komercyjne
Galerie
niekomercyjne
L.p. O artyście Nazwisko Imię Miejsce Punktacja Notowania Punktacja Notowania Punktacja Notowania
1 Alicja Karska - Aleksanra Went Grupa artystyczna 24 0 0 0 0 0 0
2 Astaszow Agnieszka 24 0 0 0 0 0 0
3 Rydelek Marcelina 23 1 1 1 1 0 0
4 Stachyra Michał 23 1 1 0 0 1 1
5 Karpińska Magdalena 23 1 1 1 1 0 0
6 Florczyk Agnieszka 23 1 1 1 1 0 0
7 Maślankiewicz Lech 23 1 1 0 0 1 1
8 Wendland Filip 23 1 1 1 1 0 0
9 Podkowa Eliza 23 1 1 0 0 1 1
10 Hańćkowiak Stefan 23 1 1 1 1 0 0
11 Breguła Karolina 23 1 1 0 0 1 1
12 Płachecka Paulina 23 1 1 1 1 0 0
13 Jędrzejko Tomasz 23 1 1 1 1 0 0
14 Kozłowski Maciej 23 1 1 1 1 0 0
15 Witkowski Adam 23 1 1 0 0 1 1
16 Cybis Julia 23 1 1 1 1 0 0
17 Bałdyga Michał 23 1 1 0 0 1 1
18 Kieliszczyk Agnieszka 23 1 1 1 1 0 0
19 Wałęka Robert 23 1 1 0 0 1 1
20 Langosz Damian 23 1 1 0 0 1 1
21 Kulesza Ewa 23 1 1 0 0 1 1
22 Wierzbicki Maciej 23 1 1 0 0 1 1
23 Przezwańska Katarzyna 23 1 1 0 0 1 1
24 Zarzeka Marcin 23 1 1 1 1 0 0
25 Duchowski Maciej 23 1 1 0 0 1 1
26 Goś Jarosław 23 1 1 0 0 1 1
27 Mostowska Julia 23 1 1 0 0 1 1
28 Warchala Justyna 23 1 1 1 1 0 0
29 Gaskon Alicja 23 1 1 1 1 0 0
30 Lewicka Olga 23 1 1 0 0 1 1
31 Rosik Katarzyna 23 1 1 0 0 1 1
32 Żyliński Piotr 22 2 2 1 1 1 1
33 Pamuła Elżbieta 22 2 1 2 1 0 0
34 Kiesner Maria 22 2 1 2 1 0 0
35 Sroka Natalia 22 2 1 2 1 0 0
36 Galey Eliza 22 2 1 0 0 2 1
37 Agatowska Agata 22 2 1 0 0 2 1
38 Dziaczkowski Jan 22 2 2 1 1 1 1
39 Kobylarz Szymon 22 2 2 1 1 1 1
40 Kossakowski Piotr 22 2 1 2 1 0 0
41 Grajda Monika 22 2 1 0 0 2 1
42 Offert Kinga 22 2 1 2 1 0 0
43 Nowak Kinga 22 2 1 2 1 0 0
44 Juszkiewicz Ewa 22 2 2 1 1 1 1
45 Halkowicz Matylda 22 2 1 2 1 0 0
46 Nyka Emilia 22 2 1 2 1 0 0
47 Grodzińska Agnieszka 22 2 1 2 1 0 0
48 Bosowska Marta 22 2 1 0 0 2 1
49 Parda Piotr 22 2 1 0 0 2 1
50 Karpowicz Diana 22 2 1 0 0 2 1
51 Płoszaj Marcin 22 2 1 2 1 0 0
52 Kłudczyńska Katarzyna 22 2 1 0 0 2 1
53 Mikołajczak Sebastian Piotr 22 2 1 0 0 2 1
54 Kochanek-Zbroja Marta 22 2 1 2 1 0 0
55 Poliński Mikołaj 22 2 1 2 1 0 0
56 Ska Aleksandra 22 2 1 2 1 0 0
57 Sysiak Paweł 22 2 1 2 1 0 0
58 Chamczyk Izabela 22 2 1 2 1 0 0
59 Nowicka Agata 22 2 1 2 1 0 0
60 Starska Magdalena 22 2 1 2 1 0 0
61 Ziomkowska Erwina 22 2 1 0 0 2 1
62 Pytel Rafał 22 2 1 2 1 0 0
63 Stashulionak Marharyta 22 2 1 2 1 0 0
64 Malik Cecylia 22 2 1 2 1 0 0
65 Małysa Ewelina 22 2 1 2 1 0 0
66 Adamczyk Justna 22 2 1 2 1 0 0
67 Pasikowska-Pilecka Anita 22 2 1 0 0 2 1
68 Grzeszykowska Aneta 22 2 1 0 0 2 1
69 Wolna Maja 21 3 1 0 0 3 1
70 Zielonka Radek 21 3 1 3 1 0 0
71 Syboń Magdalena 21 3 1 3 1 0 0
72 Bryła Krzysztof 21 3 1 0 0 3 1
73 Mróz Tomasz 21 3 1 0 0 3 1
74 Walczuk Ewa 21 3 1 0 0 3 1
75 Urban Aleksandra 21 3 2 1 1 2 1
76 Szwabe Piotr 21 3 1 3 1 0 0
77 Woroniec Jr Piotr 21 3 1 0 0 3 1
78 Nowak Marzena 21 3 1 0 0 3 1
79 Kosiec Małgorzata 21 3 1 3 1 0 0
80 Brzeziński Michał 21 3 1 0 0 3 1
81 Piotrowski Michał 21 3 1 3 1 0 0
82 Kroczek-Wasińska Katarzyna 21 3 1 3 1 0 0
83 Nierodzińska Zofia 21 3 1 3 1 0 0
84 Gosiewska Iga 21 3 1 0 0 3 1
85 Stępień Jakub 21 3 1 0 0 3 1
86 Malewski Artur 21 3 2 0 0 3 2
87 Gretchen Agata 21 3 1 0 0 3 1
88 Axelrad Ewa 21 3 1 0 0 3 1
89 Kuczma Piotr 21 3 1 0 0 3 1
90 Fiedler Diana 21 3 1 3 1 0 0
91 Kaczmarek Krzysztof 21 3 1 3 1 0 0
92 Słomkowski Jakub 21 3 1 3 1 0 0
93 Smandek Michał 21 3 1 3 1 0 0
94 Szejnoch Kamila 21 3 1 0 0 3 1
95 Kordyasz Katarzyna 21 3 1 3 1 0 0
96 Szymielewicz Marcin 21 3 1 3 1 0 0
97 Kiełbowicz Bartek 21 3 1 0 0 3 1
98 Partyka Tomasz 21 3 1 3 1 0 0
99 Freino Karolina 21 3 1 0 0 3 1
100 Pełka Katarzyna 21 3 1 0 0 3 1
101 Czartoryski Konstanty 20 4 1 4 1 0 0
102 Zamojski Honza 20 4 2 4 2 0 0
103 Laszenko Aleksander 20 4 1 4 1 0 0
104 Stańczak Kamil 20 4 1 0 0 4 1
105 Poczęta Paulina 20 4 1 0 0 4 1
106 Jarmoliński Bartłomiej 20 4 2 1 1 3 1
107 Pawszak Sławek 20 4 1 4 1 0 0
108 Kowynia Dominika 20 4 1 4 1 0 0
109 Mrozowska Joanna 20 4 1 0 0 4 1
110 Ciężki Jakub 20 4 1 4 1 0 0
111 Zielaskowska Małgorzata 20 4 1 4 1 0 0
112 Czajkowski Sławek 20 4 1 0 0 4 1
113 Sędzia Główny Grupa artystyczna 20 4 2 0 0 4 2
114 Kostenko Anna 20 4 1 4 1 0 0
115 Gutowski Mariusz 20 4 1 4 1 0 0
116 Gębczak-Janas Barbara 20 4 1 4 1 0 0
117 Dyndo Wiktor 20 4 1 4 1 0 0
118 Piechanowska Żaklina 20 4 1 0 0 4 1
119 Litwa Róża 20 4 1 4 1 0 0
120 Chojnacka Agnieszka 20 4 1 0 0 4 1
121 Drozd Justyna 20 4 1 0 0 4 1
122 Janicka Agata 20 4 1 0 0 4 1
123 Bindek Marta 20 4 1 0 0 4 1
124 Szwed Monika 20 4 1 4 1 0 0
125 Jaklewicz Karolina 20 4 1 4 1 0 0
126 Czerepok Hubert 20 4 1 4 1 0 0
127 Sieciarz Marta 20 4 1 4 1 0 0
128 Gayer Michał 20 4 1 4 1 0 0
129 Chojecki Michał 20 4 1 0 0 4 1
130 Chilińska Dorota 20 4 2 2 1 2 1
131 Świgulski Jacek 20 4 1 0 0 4 1
132 Kaucz Joanna 20 4 1 4 1 0 0
133 Guzy Ewa 20 4 1 4 1 0 0
134 Paluszkiewicz Julita 20 4 2 4 2 0 0
135 Lisek Kamil 20 4 1 4 1 0 0
136 Chlebek Monika 20 4 1 4 1 0 0
137 Cieślak Aleksandra 20 4 1 4 1 0 0
138 Berendt Filip 20 4 1 0 0 4 1
139 Tadych Arkadiusz 20 4 1 0 0 4 1
140 Grupa artystyczna Monstfur 20 4 1 0 0 4 1
141 Sadowski Mateusz 19 5 1 5 1 0 0
142 Szeszycka Katarzyna 19 5 1 5 1 0 0
143 Gramz Zofia 19 5 2 5 2 0 0
144 Dzierż Edyta 19 5 1 0 0 5 1
145 Rebelka Jakub 19 5 1 0 0 5 1
146 Twożywo Grupa artystyczna 19 5 1 5 1 0 0
147 Bażowska Natalia 19 5 1 5 1 0 0
148 Radziejewski Marcin 19 5 1 5 1 0 0
149 Nowakowski Arkadiusz 19 5 1 5 1 0 0
150 Waliszewska Aleksandra 19 5 1 5 1 0 0
151 Kurant Agnieszka 19 5 1 0 0 5 1
152 Dunal Paweł 19 5 1 5 1 0 0
153 Karpowicz Katarzyna 19 5 1 5 1 0 0
154 Pilch Barbara 19 5 1 0 0 5 1
155 Dobiszewski Tomasz 19 5 1 0 0 5 1
156 Borkowski Paweł 19 5 1 5 1 0 0
157 Dawidek-Grylicka Małgorzata 19 5 1 5 1 0 0
158 Banaś Katarzyna 19 5 1 5 1 0 0
159 Jakubowicz Rafał 19 5 1 5 1 0 0
160 Hirszfeld Aleksandra 19 5 1 5 1 0 0
161 Kabala Justyna 19 5 2 1 1 4 1
162 Kowalska-Owczarek Agnieszka 19 5 1 0 0 5 1
163 Bernaś Judyta 19 5 2 0 0 5 2
164 Trela Halina 19 5 1 5 1 0 0
165 Białas Marcin 19 5 1 5 1 0 0
166 Surowiec Łukasz 19 5 2 5 2 0 0
167 Graboś Anita 19 5 1 5 1 0 0
168 Waligórska Anna 19 5 1 5 1 0 0
169 Czycz Dawid 19 5 1 5 1 0 0
170 Cichoń Monika 19 5 1 5 1 0 0
171 Menderek Paweł 19 5 1 5 1 0 0
172 Bas Ania 19 5 1 0 0 5 1
173 Sztuka Jacek 19 5 1 0 0 5 1
174 Wielek-Mandrela Małgorzata 18 6 2 6 2 0 0
175 Goliszewski Jerzy 18 6 2 6 2 0 0
176 Matyszewski Paweł 18 6 2 1 1 5 1
177 Wilk Rafał 18 6 3 5 2 1 1
178 Jeschke Jarosław 18 6 3 6 3 0 0
179 Ryszka Aleksander 18 6 2 6 2 0 0
180 Rolando Bianka 18 6 2 2 1 4 1
181 Czaplicki Krystian 18 6 2 3 1 3 1
182 Bosacki Piotr 18 6 2 4 1 2 1
183 Jałowiński Dominik 18 6 2 5 1 1 1
184 Szymankiewicz Małgorzata 18 6 2 0 0 6 2
185 Pustoła Konrad 18 6 2 6 2 0 0
186 Krysta Daniel 18 6 3 6 3 0 0
187 Makieła Katarzyna 17 7 2 7 2 0 0
188 Ołowska Paulina 17 7 2 0 0 7 2
189 Sokolnicka Kama 17 7 2 0 0 7 2
190 Markul Angelika 17 7 2 2 1 5 1
191 Dąbrowski Mateusz 17 7 2 5 1 2 1
192 Durski Teodor 17 7 2 7 2 0 0
193 Orlikowska Anna 17 7 2 2 1 5 1
194 Matecki Przemysław 17 7 2 7 2 0 0
195 Kawiorska Marta 16 8 2 8 2 0 0
196 Sandomierz Agnieszka 16 8 3 8 3 0 0
197 Hueckel Magda 16 8 2 3 1 5 1
198 Radziszewski Karol 16 8 3 5 2 3 1
199 Kozera Aleksander 16 8 2 8 2 0 0
200 Okrasko Anna 16 8 3 8 3 0 0
201 Doroszuk Wojciech 16 8 3 1 1 7 2
202 Markiewicz Małgorzata 16 8 2 8 2 0 0
203 Reinert Anna 16 8 2 4 1 4 1
204 Kowalik Marcin 15 9 2 4 1 5 1
205 Jastrzębska Małgorzata 15 9 2 9 2 0 0
206 Adamek Jakub 15 9 3 9 3 0 0
207 Simon Jan 15 9 3 0 0 9 3
208 Jaszczyk Paula 15 9 2 9 2 0 0
209 Żółcińska Izabela 15 9 2 4 1 5 1
210 Skwarcan Ignacy 15 9 2 4 1 5 1
211 Wasilewski Andrzej 14 10 3 0 0 10 3
212 Zdunek Karolina 14 10 2 0 0 10 2
213 Tarkawian Mariusz 13 11 3 5 1 6 2
214 Polska Agnieszka 12 12 4 5 2 7 2
215 Smoleński Konrad 12 12 4 8 3 4 1
216 Wachowski Piotr 12 12 4 9 3 3 1
217 Tarasewicz Iza 11 14 5 3 1 11 4
218 Wollny Zorka 11 14 5 3 1 11 4
219 Bogacka Agata 11 14 5 6 2 8 3
220 Huculak Łukasz 10 15 4 7 2 8 2
221 Jastrubczak Łukasz 10 15 5 7 2 8 3
222 Pawela Laura 9 16 4 14 3 2 1
223 Brzeski Olaf 8 17 5 8 2 9 3
224 Kowalski Tomasz 8 17 5 9 3 8 2
225 Molska Anna 7 20 6 1 1 19 5
226 Szlaga Radek 6 21 6 18 5 3 1
227 Wysocki Piotr 5 25 6 16 4 9 2
228 Bańda Basia 4 27 8 3 2 24 6
229 Ziółkowski Julian Jakub 3 29 8 23 5 6 3
230 Leto Norman 2 35 9 24 6 11 3
231 Bąkowski Wojciech 1 47 11 13 3 34 8