Ranking 2012

Artyści Ranking 2012 Galerie
komercyjne
Galerie
niekomercyjne
L.p. O artyście Nazwisko Imię Miejsce Punktacja Notowania Punktacja Notowania Punktacja Notowania
1 Adamczyk Justna 23 0 0 0 0 0 0
2 Adamek Jakub 23 0 0 0 0 0 0
3 Agatowska Agata 23 0 0 0 0 0 0
4 Alicja Karska - Aleksanra Went Grupa artystyczna 23 0 0 0 0 0 0
5 Kubiak Aleksandra 19 4 1 0 0 4 1
6 Starska Magdalena 19 4 1 0 0 4 1
7 Florczyk Agnieszka 20 3 1 3 1 0 0
8 Woźniczka Sylwia 21 2 1 2 1 0 0
9 Buczek Bartek 22 1 1 1 1 0 0
10 Pakalski Maciej 18 5 1 0 0 5 1
11 Dzierż Edyta 19 4 1 0 0 4 1
12 Maślankiewicz Lech 20 3 1 0 0 3 1
13 Skarżyńska Monika 21 2 1 0 0 2 1
14 Borkowski Krzysztof 22 1 1 0 0 1 1
15 Macha Piotr 18 5 1 5 1 0 0
16 Wroński Wojciech 21 2 1 2 1 0 0
17 Obrycki Mikołaj 19 4 1 4 1 0 0
18 Radziejewski Marcin 20 3 1 3 1 0 0
19 Dyndo Wiktor 21 2 1 2 1 0 0
20 Dąbrowski Mateusz 18 5 1 5 1 0 0
21 Kroczek-Wasińska Katarzyna 19 4 1 4 1 0 0
22 Kopeć-Gibas Anna 20 3 1 3 1 0 0
23 Jędrzejko Tomasz 21 2 1 2 1 0 0
24 Habisiak-Matczak Alicja 22 1 1 1 1 0 0
25 Bujnowska Aleksandra 20 3 1 3 1 0 0
26 Mlącka Joanna 18 5 1 5 1 0 0
27 Pustoła Konrad 19 4 1 4 1 0 0
28 Ziółkowska Zuzanna 22 1 1 1 1 0 0
29 Sadowska Paulina 21 2 1 0 0 2 1
30 Rolando Bianka 21 2 1 2 1 0 0
31 Dunal Paweł 19 4 1 4 1 0 0
32 Kitajewska Maja 20 3 1 3 1 0 0
33 Mróz Tomasz 22 1 1 1 1 0 0
34 Bielska Agata 20 3 1 0 0 3 1
35 Kacalak Albertyna 19 4 1 0 0 4 1
36 Staś Irmina 20 3 1 0 0 3 1
37 krzysztofjastrubczaklukaszkaczmarek Grupa artystyczna 18 5 1 0 0 5 1
38 Hryniuk Marta 20 3 1 0 0 3 1
39 Wyrębek Konrad 18 5 1 5 1 0 0
40 Kochanek-Zbroja Marta 21 2 1 2 1 0 0
41 Pabiś Anna 22 1 1 1 1 0 0
42 Markiewicz Małgorzata 19 4 1 4 1 0 0
43 Michałowska Małgorzata 22 1 1 0 0 1 1
44 Hueckel Magda 20 3 1 3 1 0 0
45 Jałowiński Dominik 18 5 1 5 1 0 0
46 Fudakowski Kasia 20 3 1 3 1 0 0
47 Konopacka Malwina 21 2 1 2 1 0 0
48 Zakrzewski Cyryl 18 5 1 5 1 0 0
49 Jezierski Tymek 22 1 1 1 1 0 0
50 Nierodzińska Zofia 20 3 1 3 1 0 0
51 Maess Pseudonim art. 20 3 1 3 1 0 0
52 Kozieradzka Dorota 21 2 1 2 1 0 0
53 Kaliski Ksawery 22 1 1 1 1 0 0
54 Łuczkowski Marcin 22 1 1 1 1 0 0
55 Sandomierz Agnieszka 19 4 1 0 0 4 1
56 Jastrzębski Adam 21 2 1 2 1 0 0
57 Ryszka Aleksander 22 1 1 1 1 0 0
58 Krasnals Grupa artystyczna 22 1 1 1 1 0 0
59 Bajtlik Jan 18 5 1 5 1 0 0
60 Wolna Maja 21 2 1 2 1 0 0
61 Szynkarczuk Jacek 18 5 1 5 1 0 0
62 Makieła Katarzyna 18 5 1 5 1 0 0
63 Znamierowski Franciszek 20 3 1 3 1 0 0
64 Kawiorska Marta 19 4 1 4 1 0 0
65 Hirszfeld Aleksandra 18 5 1 5 1 0 0
66 Chilińska Dorota 21 2 1 2 1 0 0
67 Chciuk Aleksandra 22 1 1 1 1 0 0
68 Chamczyk Izabela 19 4 1 4 1 0 0
69 Witkowski Adam 22 1 1 1 1 0 0
70 Kowalska-Owczarek Agnieszka 19 4 1 0 0 4 1
71 Czyszczoń Jakub 22 1 1 1 1 0 0
72 Siczek Kamil 21 2 1 0 0 2 1
73 Kolasiński Lech 19 4 1 0 0 4 1
74 Świgulski Jacek 22 1 1 0 0 1 1
75 Kałuża Tomasz 20 3 1 0 0 3 1
76 Pytel Rafał 18 5 1 5 1 0 0
77 Astaszow Agnieszka 21 2 1 0 0 2 1
78 Kaucz Joanna 18 5 1 5 1 0 0
79 Jasiński Dominik 20 3 1 3 1 0 0
80 Rabsztyn Ryszard 21 2 1 2 1 0 0
81 Saul Piotr 22 1 1 1 1 0 0
82 Korolczuk Milena 18 5 1 5 1 0 0
83 Borowski Tymek 19 4 1 4 1 0 0
84 Ostrowski Michał 18 5 1 0 0 5 1
85 Kucharski Tomasz 19 4 1 0 0 4 1
86 Kujawa Jakub 20 3 1 0 0 3 1
87 Dragan Andrzej 21 2 1 0 0 2 1
88 Laskowska Magdalena 18 5 1 5 1 0 0
89 Graboś Anita 19 4 1 4 1 0 0
90 Łojko Urszula 20 3 1 3 1 0 0
91 Świątczak Klaudia 21 2 1 2 1 0 0
92 Lasota Anna 22 1 1 1 1 0 0
93 Halarewicz Anna 21 2 1 2 1 0 0
94 Urbaniak Roch 22 1 1 1 1 0 0
95 Chojecki Michał 19 4 1 0 0 4 1
96 Kabala Justyna 20 3 1 0 0 3 1
97 Pola Wójcik - Michał Szudrawski Grupa artystyczna 21 2 1 0 0 2 1
98 Kwiatkowski Paweł 22 1 1 0 0 1 1
99 Czycz Dawid 18 5 1 5 1 0 0
100 Stokłosa Łukasz 19 4 1 4 1 0 0
101 Chlebek Monika 21 2 1 2 1 0 0
102 Małysa Ewelina 21 2 1 2 1 0 0
103 Pogorzelec Marta 22 1 1 1 1 0 0
104 Gaskon Alicja 19 4 1 4 1 0 0
105 Goliszewski Jerzy 20 3 1 3 1 0 0
106 Brzeski Olaf 21 2 1 2 1 0 0
107 Zdunek Karolina 21 2 1 0 0 2 1
108 Twożywo Grupa artystyczna 18 5 1 0 0 5 1
109 Partyka Tomasz 19 4 1 0 0 4 1
110 Łubkowski Paweł 19 4 1 0 0 4 1
111 Gili-Gili Grupa artystyczna 18 5 1 0 0 5 1
112 Bujak Hubert 20 3 1 0 0 3 1
113 Nowak Kinga 19 4 1 0 0 4 1
114 Wilcan Karolina 20 3 1 0 0 3 1
115 Mrożek Halina 21 2 1 0 0 2 1
116 Monstfur Grupa artystyczna 22 1 1 0 0 1 1
117 Reinert Anna 19 4 1 0 0 4 1
118 Fejno Karolina 19 4 1 0 0 4 1
119 Waras Mariusz 22 1 1 0 0 1 1
120 Kowzan Paweł 20 3 1 0 0 3 1
121 Niewiadowski Łukasz 22 1 1 0 0 1 1
122 Molska Anna 20 3 1 0 0 3 1
123 Drożyńska Monika 19 4 1 0 0 4 1
124 Bielawska Alicja 22 1 1 0 0 1 1
125 Ziemilski Wojtek 21 2 1 0 0 2 1
126 Simon Jan 22 1 1 0 0 1 1
127 Wysocki Piotr 21 2 1 2 1 0 0
128 Czartoryski Konstanty 20 3 1 3 1 0 0
129 Zielonka Radek 21 2 1 2 1 0 0
130 Sawicka Magdalena 22 1 1 1 1 0 0
131 Minor Michał 19 4 1 4 1 0 0
132 Bartkiewicz Artur 20 3 1 3 1 0 0
133 Jaklewicz Karolina 21 2 1 2 1 0 0
134 Galey Eliza 19 4 1 0 0 4 1
135 Stachyra Michał 20 3 1 0 0 3 1
136 Maciejewicz Konrad 21 2 1 0 0 2 1
137 Bet Weronika 19 4 2 0 0 4 2
138 Nawrot Maciej 16 7 2 7 2 0 0
139 Kowynia Dominika 18 5 2 5 2 0 0
140 Cieślak Max 19 4 2 0 0 4 2
141 Markul Angelika 17 6 2 4 1 2 1
142 Szprynger Anna 18 5 2 2 1 3 1
143 Cichoń Monika 15 8 2 8 2 0 0
144 Zawicki Marcin 19 4 2 0 0 4 2
145 Jeschke Jarosław 17 6 2 4 1 2 1
146 Dominik Rafał 17 6 2 6 2 0 0
147 Kulka Tomasz 16 7 2 3 1 4 1
148 Surowiec Łukasz 14 9 2 4 1 5 1
149 Wachowski Piotr 16 7 2 7 2 0 0
150 Dwurnik Pola 20 3 2 3 2 0 0
151 Owczarek Marcin 18 5 2 4 1 1 1
152 Szczypiński Mateusz 17 6 2 1 1 5 1
153 Pamuła Elżbieta 17 6 2 6 2 0 0
154 Skwarcan Ignacy 14 9 2 4 1 5 1
155 Ziomkowska Erwina 17 6 2 1 1 5 1
156 Kmita Piotr 20 3 2 2 1 1 1
157 Baran Tomasz 13 10 2 5 1 5 1
158 Okrasko Anna 18 5 2 0 0 5 2
159 Huculak Łukasz 15 8 2 5 1 3 1
160 Doroszuk Wojciech 16 7 2 0 0 7 2
161 Urban Aleksandra 20 3 2 1 1 2 1
162 Malinowska Julita 16 7 2 3 1 4 1
163 Breguła Karolina 17 6 2 4 1 2 1
164 Przezwańska Katarzyna 18 5 2 0 0 5 2
165 Pałys Joanna 16 7 2 7 2 0 0
166 Szeszycka Katarzyna 15 8 2 8 2 0 0
167 Curyło Julia 14 9 2 4 1 5 1
168 Wilk Rafał 17 6 2 3 1 3 1
169 Litwa Róża 16 7 2 7 2 0 0
170 Matyszewski Paweł 17 6 2 5 1 1 1
171 Axelrad Ewa 13 10 2 0 0 10 2
172 Szwed Monika 12 11 3 11 3 0 0
173 Radziszewski Karol 15 8 3 3 2 5 1
174 Szuszkiewicz Michał 16 7 3 7 3 0 0
175 Kowalik Marcin 12 11 3 7 2 4 1
176 Karpowicz Katarzyna 13 10 3 5 2 5 1
177 Wollny Zorka 12 11 3 0 0 11 3
178 Pawela Laura 10 13 3 8 2 5 1
179 Sokolnicka Kama 15 8 3 1 1 7 2
180 Jastrubczak Łukasz 14 9 3 2 1 7 2
181 Ciężki Jakub 12 11 4 4 1 7 3
182 Czajkowski Sławek 11 12 4 3 2 9 2
183 Kobylarz Szymon 12 11 5 0 0 11 5
184 Juszkiewicz Ewa 9 19 5 7 2 12 3
185 Tarasewicz Iza 8 20 5 0 0 20 5
186 Smoleński Konrad 8 20 6 11 3 9 3
187 Kokosiński Bartosz 9 19 7 7 2 12 5
188 Leto Norman 4 28 7 16 4 12 3
189 Bańda Basia 7 22 7 12 3 10 4
190 Ziółkowski Julian Jakub 6 24 7 18 5 6 2
191 Tarkawian Mariusz 5 25 8 12 4 13 4
192 Zamojski Honza 11 12 8 5 3 7 5
193 Polska Agnieszka 3 38 11 21 5 17 6
194 Szlaga Radek 1 55 15 34 9 21 6
195 Bąkowski Wojciech 2 51 16 28 9 23 7