FRESZ Gallery

FRESZ Gallery to młoda, dynamicznie rozwijająca się galeria sztuki współczesnej.

Twórcy galerii tak określają jej program: "Znajdziesz u nas świeże prace głównie polskich artystów. Stawiamy na unikatowość, nowoczesność i indywidualizm. Wyszukuje “młodych” i obiecujących artystów, promujemy ich sztukę i wspieramy w twórczym rozwoju, prezentuje na wystawach i targach sztuki. Uważa, że młoda sztuka ma w sobie wiele do zaoferowania – świeżość, otwartość na to co nowe, dynamizm, nieskrępowanie i przede wszystkim potencjał na przyszłość!

Naszym głównym celem jest udostępnianie szerokiemu odbiorcy sztuki na najwyższym poziomie, za pomocą wielu dostępnych nowoczesnych środków przekazu – począwszy od galerii internetowej, poprzez bloga, media społecznościowe, na kontakcie bezpośrednim skończywszy.

W swojej pracy łączymy nasze dwie największe pasje – sztukę i biznes. Dlatego jeśli jesteś miłośnikiem dobrej sztuki, doświadczonym kolekcjonerem lub dopiero zaczynasz swoją przygodę z inwestowaniem w sztukę – u nas znajdziesz ofertę z najwyższej półki w rozsądnej cenie! Do każdego zakupionego dzieła wystawiamy certyfikat autentyczności. Doradzimy przy wyborze, opowiemy o naszej galerii i współpracujących z nami artystach.